Selekcjoner reprezentacji Polski zadecydował. Oto lista powołanych

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: Błażej Korczyński
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: Błażej Korczyński
zdjęcie autora artykułu

Przed reprezentacją Polski w futsalu pierwsze mecze po barażowych zmaganiach o wyjazd na mistrzostwa świata z Chorwacją. Kto zagra w spotkaniach z Bułgarią i Czechami?

W kwietniu reprezentacja Polski w futsalu walczyła o wyjazd na mistrzostwa świata w futsalu. Niestety, baraże z udziałem Biało-Czerwonych nie przebiegły tak, jakby sobie tego życzyli. Chorwaci okazali się lepsi i to oni uzyskali przepustkę na mundial.

Tymczasem Polacy przygotowują się do kolejnego zgrupowania i dwóch meczów towarzyskich. W chorwackim Porecu zagrają z Bułgarią (11 czerwca o 18:15) i Czechami (13 czerwca o 18:15).

Selekcjoner reprezentacji Polski Błażej Korczyński zdecydował już w sprawie powołań:

1. Rajmund Siecla (GI Malepszy Arth Soft Leszno) 2. Jacek Dzienis (Jagiellonia Białystok) 3. Maciej Jankowski (Constract Lubawa) 4. Tomasz Kriezel (Constract Lubawa) 5. Paweł Kaniewski (Constract Lubawa) 6. Jakub Raszkowski (Constract Lubawa) 7. Tomasz Warszawski (Legia Warszawa) 8. Krzysztof Iwanek (Rekord Bielsko-Biała) 9. Michał Kubik (Rekord Bielsko-Biała) 10. Tomasz Lutecki (Rekord Bielsko-Biała) 11. Bartłomiej Nawrat (Rekord Bielsko-Biała) 12. Mikołaj Zastawnik (Rekord Bielsko-Biała) 13. Mateusz Madziąg (We-Met Kamienica Królewska) 14. Kamil Surmiak (BSF ABJ Bochnia) 15. Miłosz Krzempek (Widzew Łódź)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Czytaj także: > Lewandowski porównał Bayern z Barceloną. "Inaczej to działa"Całkowicie odstawił alkohol. Wyjawił dlaczego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty