Pękła bariera! Rekord w Fogo Futsal Ekstraklasie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
zdjęcie autora artykułu

Fogo Futsal Ekstraklasa rozwija się w coraz szybszym tempie. Jak poinformował organizator rozgrywek w zakończonym przed ponad tygodniem sezonie pobito rekord frekwencji. Spotkania w halach na żywo zobaczyło ponad 100 tysięcy kibiców.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed dziesięcioma dniami zakończył się sezon Fogo Futsal Ekstraklasy. Mistrzem Polski został Rekord, wicemistrzem Constract, a 3. miejsce zajął Piast, który wywalczył Puchar Polski.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Czas po rozgrywkach to okres urlopów dla zawodników, a dla statystyków świetny moment do podsumowań i analiz. Często jest się czym chwalić. Fogo Futsal Ekstraklasa poinformowała, że w zakończonych rozgrywkach na żywo w halach potyczki zobaczyło ponad 100 tysięcy kibiców futsalu.

"Ponad tysięcy osób zasiadło w tym sezonie na naszych trybunach! Dziękujemy, że wybraliście #CzasNaFutsal" - na portalu X podziękowała fanom Fogo Futsal Ekstraklasa.

Mecze ligowe w fazie zasadniczej oraz play-off łącznie zobaczyło 107 243 kibiców. Przypomnijmy, że dla osób, które nie mogą być obecne w halach, swoje transmisje oferuje platforma Pilot WP. Spotkania można także oglądać z odtworzenia.

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor chciał rzucić koszulkę. I zaczęło się szaleństwo

Źródło artykułu: WP SportoweFakty