Ciekawy ruch Widzewa Łódź. Pozyskano 24-letniego Ukraińca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
zdjęcie autora artykułu

Ołeh Nehela zmienia klub. Oficjalnie poinformowano o tym, że na zasadzie wypożyczenia trafi do Widzewa Łódź. Do tej pory bronił barw Red Devils Chojnice.

W tym artykule dowiesz się o:

Dość zaskakujący komunikat w przestrzeni internetowej przedstawił klub Red Devils Chojnice. Po awansie do Fogo Futsal Ekstraklasy "Czerwone Diabły" wypożyczyły zawodnika do innej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. Chodzi o transfer Ołeha Neheli do Widzewa Łódź.

"Chcielibyśmy podziękować Olehowi Neheli za trzy sezony gry w naszym klubie! W sezonie 2024/25 będziemy mogli zobaczyć go w barwach Widzew Futsal, do którego został wypożyczony na rok, życzymy powodzenia" - napisano.

Nehela w barwach Red Devils Chojnice przez dwa lata występował na parkietach Futsal Ekstraklasy, a ostatni sezon spędził razem z drużyną w I lidze. Zmagania zakończyły się pełnym sukcesem chojniczan - zapewnili sobie upragniony powrót do najwyższej ligi.

24-letni Ukrainiec ma na koncie 76 meczów w zespole Red Devils. W tych spotkaniach rozgrywający strzelił 31 goli.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach!Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty