Wicemistrz Polski pożegnał się z bramkarzem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Constract Lubawa
Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: Constract Lubawa
zdjęcie autora artykułu

Do zmian dochodzi w drużynie wicemistrza Polski Constractu Lubawa. Z zespołu odszedł bramkarz Victor Lopez. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Po zakończonym sezonie do zmian kadrowych dochodzi w drużynach występujących w Fogo Futsal Ekstraklasie. Ważną informację przekazali działacze wicemistrzów Polski Constractu Lubawa.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W czerwcu za porozumieniem stron skrócona została umowa z hiszpańskim bramkarzem Victorem Lopezem. 34-latek w zakończonym kilka tygodni temu sezonie rozegrał 31 meczów i nawet zdobył w nich jednego gola.

"To były wspaniałe dwa lata na poziomie sportowym jak i osobistym. Udało nam się wejść na szczyt, zarówno na szczeblu krajowym, jak i europejskim. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim moim kolegą i pracownikom kluby, nie zapominam o innych. Pamiętam o wspaniałym przyjęciu, jakim obdarzyło mnie miasto Lubawa od pierwszego dnia, gdzie czuję się jak w domu. DZIĘKUJĘ! " - napisał na portalu społecznościowych 34-letni Hiszpan.

Oprócz Lopeza w poprzednim sezonie w drużynie z Lubawy stawali Hubert Zadroga (38 meczów), Nicolae Neagu (4 mecze) oraz Grzegorz Okuniewski (5 meczów). Wkrótce możemy spodziewać się informacji o wzmocnieniu na pozycji bramkarza w zespole Constractu.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hanoweru. "Widać było, że są po ludzku wkurzeni"

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty