Mistrz Polski zyska nowy dom. Jak długo musi czekać?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
zdjęcie autora artykułu

Rekord Bielsko-Biała po dwóch latach odzyskał mistrzostwo Polski, ale na rok stracił dom. Warto się jednak poświęcić. Pod Szyndzielnią powstanie nowa hala. Dotychczasowa jest właśnie wyburzana.

W tym artykule dowiesz się o:

Najbliższy sezon łatwy dla Rekordu Bielsko-Biała nie będzie. Klub nie będzie mógł podejmować drużyn w hali przy ulicy Startowej, która właśnie jest wyburzana. Na jej miejsce powstanie.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Finałowe mecze play-off Fogo Futsal Ekstraklasy były pożegnalnymi potyczkami bielszczan w dotychczasowym budynku. Wprawdzie tytuł podopieczni Chusa Lopeza świętowali w Lubawie, to w hali przy Startowej wygrywali większość najważniejszych meczów.

ZOBACZ WIDEO: Raport z Hanoweru. "Widać było, że są po ludzku wkurzeni"

W sezonie 2024/25 7-krotni mistrzowie Polski będą rozgrywali przede wszystkim w hali sportowej "Widok" w Bielsku-Białej, ale nie jest wykluczone, że niektóre potyczki odbędą się na innych obiektach.

- Inwestycja potrwa mniej więcej rok. Liczymy, że od sierpnia 2025 roku będziemy mogli korzystać z hali w pełni nowoczesnej, która zabezpieczy potrzeby naszych klubowych drużyn oraz szkolnej młodzieży Rekordu Bielsko-Biała - powiedział Janusz Szymura, prezes Rekordu, w rozmowie z portalem sportowebeskidy.pl.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty