Futsal: Gatta grała w Chorzowie

W piątek rozpoczęła się 4. kolejka ekstraklasy futsalu. W Chorzowie Clearex podejmował jednego z faworytów w walce o ligowe laury Gattę Active Zduńska Wola.

Michał Piegza

To miały być dla Cleareksu Chorzów dni prawdy. W poniedziałek 5-krotni mistrzowie Polski grali z beniaminkiem, a w piątek z jedną z czołowych drużyn ligi. Punkt zdobyty w dwóch spotkaniach w Chorzowie nikogo nie może zadowalać.

Po remisie z Euromastrem Chrobrym Głogów Clearex uległ we własnej hali FT Gatcie Active Zduńska Wola 2:4. Goście objęli prowadzenie w 7. minucie, ale gospodarze sześć minut później wyrównali.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Po zmianie stron dwa ciosy zadały Koty i Clearex dopiero na cztery minuty przed końcem potrafił odpowiedzieć trafieniem. Gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i zostali za to skarceni.

Clearex Chorzów - FT Gatta Active Zduńska Wola 2:4 (1:1)
Lutecki 13', Łopuch 36' - Milewski 7', Marciniak 22', 39', Sobalczyk 31'.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)