Futsal: Puchar Polski dla Wisły Krakbet Kraków

Wisła Krakbet Kraków po raz drugi w historii wywalczyła Puchar Polski w futsalu. W meczu finałowym Biała Gwiazda pokonała GAF Jasną Gliwice.

Michał Piegza

W wielkim finale rozgrywek o Puchar Polski Wisła Krakbet Kraków pokonała gospodarza turnieju GAF Jasną Gliwice. W spotkaniu jako pierwsi do siatki trafili gracze z Gliwic, później trzy gole zdobyła Biała Gwiazda i do końca kontrolowała przebieg meczu, w końcówce punktując rywali.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

GAF-Jasna Gliwice - Wisła Krakbet Kraków 2:6 (1:1) Mizgajski 6', Diemishev 35' - Douglas 15', 36', 36', Vakhula 22', Morawski 23', Czech 35'.
Po zdobyciu Pucharu Polski przez Wisłę wiemy już, że na rozpoczęcie kolejnego będziemy mieli powtórkę z ostatniej batalii o Superpuchar. Przed rokiem Rekord Bielsko-Biała, jako zdobywca Pucharu Polski, pokonał ówczesnego mistrza Wisłę. Teraz także spotkają się obydwa zespoły, ale Rekord przystąpi do gry jako mistrz Polski, a krakowianie jako triumfatorzy rozgrywek o Puchar Polski.

Futsal: Wyłoniono finalistów. Mistrz za burtą!

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)