Futsal: Ważne gole w końcówkach

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Futsal
/ Futsal

W dwóch z trzech niedzielnych spotkań w ekstraklasie futsalu decydujące o wyniku gole padały w ostatnich minutach. W ważnym meczu o utrzymanie Clearex przegrał z Red Dragons.

W tym artykule dowiesz się o:

Clearex Chorzów przegrał we własnej hali z Red Dragons Pniewy i pozwolił rywalom zrównać się punktami. Obydwa zespoły zaciekle walczą o uniknięcie gry w barażach. W Chorzowie do przerwy gole nie padły, później dwukrotnie goście wychodzili na prowadzenie. Clearex wyrównał w 39. minucie, ale na dwie sekundy przed końcem Czerwone Smoki zadały decydujący cios!

W derbach Śląska zespół GAF Omega Gliwice dość niespodziewanie zremisował z ostatnią w tabeli Gwiazdą Ruda Śląska. Podział punktów nie może zadowolić żadnej z drużyn. Gospodarze wciąż jednak mają szansę włączenia się do gry o 4. miejsce. Z kolei rudzianie po wygranej Red Dragons stracili kolejne punkty do bezpiecznej strefy.

W Szczecinie 3. w lidze Pogoń '04 dopiero w ostatniej minucie uratowała remis w pojedynku z Red Devils Chojnice. Zwyciężając goście mogli zbliżyć się do rywali na dwa punkty.

GAF Omega Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska 2:2 (1:1) Kiełpiński 18', Łopuch 35' - Drozd 6', Krzymiński 37'

Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 2:3 (0:0) Gładczak 31', 39' - Hoły 28', Skrzypek 37', Frajtag 40'

Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 3:3 (1:2) Ivanov (sam.) 14', Jakubiak 38', Jonczyk 40' - Kolesnik 5', Holy 10', 34'