Futsal: pewne zwycięstwo wicelidera

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Po raz drugi przekonywujące zwycięstwo odniósł wicelider ekstraklasy futsalu po 1. kolejce Rekord. Bielszczanie wysoko pokonali Red Dragons Pniewy i co najmniej do poniedziałku będą prowadzili w tabeli.

Nie było niespodzianki w Bielsku-Białej. Rekord, który w 1. kolejce wysoko wygrał w Toruniu z FC, nie pozostawił złudzeń zespołowi Red Dragons Pniewy. Gospodarze już do przerwy prowadzili trzema golami.

Po zmianie stron goście dalej pozwalali Rekordowi na wiele. W efekcie bielszczanie zdobyli trzy kolejne gole. Czerwone Smoki walczyły do końca. Gości stać było na trzy trafienia, z czego dwie bramki padły w ostatnich czterech minutach. Były to pierwsze stracone gole przez Rekord w sezonie.

Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 6:3 (3:0) Bondar 1', Polasek 16', Biel 16', Janovsky 23', Popławski 29', 32' - Hoły 23', Skrzypek 37', Stankowiak 39'