Podrażniony mistrz pokazał siłę. Nie ma już niepokonanych

Nabierają tempa rozgrywki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. W środę rozpoczęła się 10. kolejka. W hicie kolejki w Bielsku-Bałej podrażniony ostatnimi niepowodzeniami mistrz Rekord pokonał Constract Lubawa.

Michał Piegza
zespół Rekordu Bielsko-Biała WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: zespół Rekordu Bielsko-Biała
W STATSCORE Futsal Ekstraklasie nie ma już niepokonanych drużyn. W środę, w spotkaniu inaugurującym 10. kolejkę, przegrał Constract.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Wicemistrzowie Polski gościli w hali mistrza kraju Rekordu. Bielszczanie kilka dni temu stracili pozycję lidera, wcześniej pożegnali się z europejskimi pucharami.

Rekord zrehabilitował się za ostatnie niepowodzenia i pewnie pokonał Constract. Wszystko, co najważniejsze, wydarzyło się do przerwy. Gospodarze prowadzenie objęli w 7. minucie, chwilę później goście odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego.

W kolejnych minutach 1. połowy Rekord systematycznie odjeżdżał Constractowi i do przerwy prowadził 4:1. Po zmianie stron gole długo nie padały. W 39. minucie Sebastian Leszczak  wykorzystał rzut karny, a w 40. trafił Stefan Rakić. Bielszczanie co najmniej do czwartku ponownie będą plasowali się na 1. pozycji w tabeli.

Pozostałe mecze 10. kolejki rozegrane zostaną w czwartek. Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na platformie WP Pilot.

Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa 6:1 (4:1) Budniak 7', Marek 10', Leszczak 13', 39', Surmiak 18', Rakić 40' - Fernandes 7'