Problemy mistrza Polski w Chorzowie. Po przerwie wiele się zmieniło

W STATSCORE Futsal Ekstraklasie odrobiono zaległości. W Chorzowie niespodzianką pachniało tylko do przerwy. Clearex prowadził z Rekordem Bielsko-Biała 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:3.

Michał Piegza
zespół Rekordu Bielsko-Biała WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: zespół Rekordu Bielsko-Biała
Finisz I rundy rozgrywek STATSCORE Futsal Ekstraklasy zapowiada się fascynująco. W środę odrobiono zaległości. W Chorzowie gościł mistrz Polski Rekord.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Gospodarze kilka dni temu doznali u siebie prawdziwej klęski, przegrywając 1:9 z GI Malepszy Futsalem Leszno. W tamtej potyczce Clearex miał ogromne problemy kadrowe. W spotkaniu z bielszczanami sytuacja poprawiła się.

Do przerwy pachniało niespodzianką. Clearex prowadził 1:0. Po przerwie Rekord jednak przyspieszył grę, ruszył na chorzowian i szybko wyszedł na prowadzenie. Miejscowi nie byli w stanie odpowiedzieć. W końcówce chorzowianie wycofali bramkarza, co wykorzystali goście zdobywając trzeciego gola.

Dzięki trzem punktom Rekord do lidera Piasta traci zaledwie dwa punkty, a w już w niedzielę we własnej hali zmierzy się właśnie z z zespołem z Gliwic.

Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:0)
Możejko 19' - Biel 23', Marek 24', Popławski 38'

Spotkania 14. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy już w weekend. Mecze można będzie zobaczyć na platformie WP Pilot.