Ogromna sensacja. Takiego wyniku Legii Warszawa nie spodziewał się nikt

Zupełnie niespodziewanym wynikiem zakończył się mecz Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała w ramach 20. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. "Wojskowi" pokonali mistrza Polski 2:1. W sieci pojawił się już skrót tego emocjonującego pojedynku.

Mateusz Domański
zawodnicy Legii Warszawa Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Zwycięstwo Legii Warszawa z Rekordem Bielsko-Biała to bezsprzecznie największa niespodzianka 20. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Bielszczanie co prawda byli bardzo groźni, jednak jakimś cudem zdobyli tylko jednego gola.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Zemściły się niewykorzystane niemal stuprocentowe okazje, ale i to, że zawodnicy Rekordu trafiali w słupki czy poprzeczkę. Ogromny wpływ na końcowy rezultat miała też świetna forma bramkarza Legii Tomasza Warszawskiego.

Choć w pierwszej połowie działo się dużo, to do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. W drugiej połowie najpierw dwa gole zdobyli gospodarze - kolejno Michał Knajdrowski i Mariusz Milewski, a w samej końcówce trafienie honorowe dla gości wywalczył Matheus.

Dla Rekordu to dopiero druga porażka w tym sezonie Statscore Futsal Ekstraklasy. Legia natomiast zaliczyła ósme zwycięstwo. W tabeli te dwa zespoły dzielą aż 23 punkty.

Sensacja w Warszawie! Legia pokonała mistrza!