Rekord Bielsko-Biała wciąż w grze o tytuł. "Wiemy, co robimy źle"

STATSCORE Futsal Ekstraklasa wchodzi w decydującą fazę. Mistrz Polski, w przeciwieństwie do poprzednich lat, musi ostro walczyć o obronę tytułu. Cały czas wszystko w nogach futsalistów Rekordu Bielsko-Biała.

Michał Piegza
Rekord Bielsko-Biała Facebook / Rekord Bielsko-Biała / Na zdjęciu: Rekord Bielsko-Biała
Futsaliści Rekordu Bielsko-Biała już dawno wykorzystali margines błędu. Chcąc po raz szósty z rzędu zdobyć mistrzostwo Polski, zespół już się potknąć nie może.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Łatwo o kolejne punktowe zdobycze nie jest. W 24. serii Rekord pokonał w hali rywala GI Malepszy Futsal Leszno 4:2, ale trener bielszczan nie był do końca zadowolony z występu swoich podopiecznych.

- W pierwszej połowie nie zagraliśmy dobrze. Po raz kolejny pojawiły się te same błędy. Tak nie może być. Wiemy, co robimy źle, ale to powtarzamy. W 2. połowie, pierwsze osiem minut, było już bardzo dobre. Prowadziliśmy 3:0 - stwierdził Jesus Lopez Garcia w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

W spotkaniu Rekord prowadził już nawet 4:0, w końcówce rywalom udało się zdobyć dwie bramki i uratować honor. - Gospodarze przez 5-6 minut grali lepiej od nas. Później przejęliśmy inicjatywę. Leszno miało wtedy swoje szanse, ale to już nie wynikało z ich dobrej gry, ale naszych błędów. Powoli rozkręcaliśmy się. Zdobyty gol nakręcił nas. Ważny był gol do szatni - przyznał Paweł Budniak. - W 2. połowie zdobyliśmy trzeciego gola i mieliśmy mecz pod kontrolą. Stracone gole w końcówce trochę zamazały obraz - podsumował.

W STATSCORE Futsal Ekstraklasie wciąż wszystko zależy od zawodników Rekordu. Jeśli wygrają wszystkie spotkania, zdobędą tytuł.

Najbliższa kolejka ligowa już w weekend. Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie WP Pilot.

16. AZS UG Futsal 24 9 58:128 2 3 19

Czytaj także: Constract Lubawa nie odpuszcza w walce o mistrzostwo Polski. Beniaminek już pasuje Na górze bez zmian. W dole coraz większy ścisk ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skandal na boisku! Mecz został przerwany

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Rekord Bielsko-Biała obroni mistrzostwo Polski?