WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Tiger Woods na posterunku. Jest nowe nagranie

W sieci pojawiło się nagranie z policyjnego posterunku na Florydzie z Tigerem Woodsem w roli głównej. Golfista, który został zatrzymany w poniedziałek, miał problemy ze zrozumieniem poleceń stróżów prawa.
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
/ Tiger Woods ostatnio jest znany tylko ze skandali

W poniedziałek, we wczesnych godzinach rannych Tiger Woods został znaleziony śpiący w swoim samochodzie na poboczu jednej z dróg na Florydzie, w pobliżu jego domu. Amerykanin miał problemy z odpowiadaniem na pytania policjantów, nie reagował na polecenia i przewieziono go na posterunek.

Golfista wkrótce opuścił komisariat i wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że nie znajdował się pod wpływem środków odurzających, zaś zaistniała sytuacja to wynik niespodziewanego współdziałania różnych lekarstw, które miał zażyć ze względu na przebytą operację pleców.

W piątek do sieci wyciekło nagranie z posterunku, na który Woods został przewieziony. Na filmie widać go najpierw śpiącego na krześle, a następnie półprzytomnego, który z opóźnieniem reaguje na polecenia policjantki i z trudnością dmucha w alkomat.

"Panie Woods, czy może pan wstać? Panie Woods, może pan wstać i podejść? Muszę zbadać wydychane przez Pana powietrze. Musi Pan dmuchać.. Słyszy mnie Pan? Musi Pan dmuchać w ustnik, aż powiem stop. Proszę nie wciągać powietrza... Tak, dmuchamy, dmuchamy..." - takie słowa policjantki słychać na nagraniu.

Dodajmy, że badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie Woodsa.

ZOBACZ WIDEO Już jutro finał LM. Tak wyglądają drużyny przed meczem

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
"The Sun", CNN

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×