Niesamowite sceny. Tylko spójrz, co zrobił sędzia [WIDEO]

Gdy zawodnicy udali się do szatni po pierwszej tercji, jeden z arbitrów liniowych miał do zrobienia jeszcze jedną rzecz. W obecności ponad 14 tysięcy widzów na stadionie narodowym oświadczył się swojej partnerce.

HOKEJ.NET
HOKEJ.NET
Sędzia oświadczył się swojej partnerce YouTube / Tipos Extraliga / Sędzia oświadczył się swojej partnerce
Ten nieoczekiwany moment miał miejsce wczoraj podczas rozgrywanego pod gołym niebem, na bratysławskim stadionie Tehelné pole, meczu pomiędzy Slovanem Bratysława a HC Koszyce w rozgrywkach słowackiej Tipos extraligi.

Sędzia liniowy tego spotkania Martin Junek po pierwszej tercji poprosił na lód swoją partnerkę, wyjął pierścionek, uklęknął i się oświadczył. Kobieta wyglądała na mocno zaskoczoną i niepewną, ale przyjęła oświadczyny. - No jasne. A co mam zrobić? - powiedziała do mikrofonu.

Para otrzymała aplauz ze strony kibiców, którzy wypełnili stadion w słowackiej stolicy w liczbie 14 244. Sędzia Junek wrócił później do swoich obowiązków i z kolegami prowadził mecz, który Slovan wygrał 3:1.

Hokejowy klasyk z udziałem rywali z dwóch największych słowackich miast był ostatnim akordem wydarzenia pod nazwą Winter Games, które w ten weekend odbywało się na bratysławskim stadionie narodowym.

Dzień wcześniej odbył się inny mecz Tipos Extraligi pomiędzy Duklą Trenczyn a HKm Zwoleń (2:1 dla Dukli), a w piątek na gościnnych występach w słowackiej stolicy pojawiła się czeska Tipsport extraliga. Ekipa Oceláři Trzyniec pokonała Kometę Brno 6:1, a asystę przy jednym z goli zaliczył Aron Chmielewski.

Mocny głos ws. powrotu Rosjan. "Nie możemy postawić sportu przed sytuacją w Ukrainie"