Ogromna tragedia. "Nasz syn urodził się martwy"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Boone Jenner wraz z żoną Maggie
Instagram / Na zdjęciu: Boone Jenner wraz z żoną Maggie
zdjęcie autora artykułu

"Brakuje nam słów" - nie ukrywa hokeista Boone Jenner wraz z żoną Maggie. Para podzieliła się z internautami tragicznymi informacjami na temat swojego dziecka.

W tym artykule dowiesz się o:

Wielką tragedię przeżywa obecnie gwiazda najlepszej ligi hokejowej na świecie NHL Boone Jenner. Okazuje się, że małżonka zawodnika Columbus Blue Jackets urodziła martwe dziecko. Wcześniej para informowała fanów o spodziewanym porodzie w maju tego roku.

"Brakuje nam słów. Nie ma na świecie gorszego bólu. Nasz syn, Dawson Jenner, urodził się martwy 31 marca 2024 r." - przekazali Boone i Maggie Jennerowie na Instagramie obok zdjęcia z odciśniętymi stópkami chłopczyka.

"Ból nie przypomina niczego, czego doświadczyliśmy wcześniej, ale pokazał nam również ogromną miłość, którą mamy do zaoferowania. Choć mamy złamane serca, jesteśmy niesamowicie wdzięczni za to, że jesteśmy jego rodzicami i nie możemy się doczekać, aby pewnego dnia znów go przytulić w niebie" - dodali załamani rodzice.

Jennerowie podziękowali też rodzinie i znajomym za wsparcie, które okazywali im w ostatnich dniach. Boone i Maggie ożenili się 29 lipca zeszłego roku. W grudniu, poinformowali fanów, że spodziewają się dziecka. Niestety po kilku miesiącach nadeszła tragiczna wiadomość.

Jenner jest kanadyjskim hokeistą. W drużynie Columbus, do której trafił już w 2013 r., pełni rolę kapitana. W tym sezonie wystąpił w meczu gwiazd NHL, a z kadrą święcił m.in. mistrzostwo świata zdobyte w 2016 r. na rosyjskich lodowiskach.

-> Tragiczna śmierć piłkarza. 23-latek zginął na stacji benzynowej -> Śląsk przekazał tragiczne wieści. Nie żyje Franciszek Tokarski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty