KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Piątkowe mecze PLH według Leszka Laszkiewicza

Wracamy do naszego pomysłu sprzed dwóch lat i od teraz, dzień przed każdą kolejką ligową, zawodnicy, trenerzy i działacze będą typowali wyniki meczów PLH. Na pierwszy ogień poszedł zawodnik, który jest podporą reprezentacji Polski - Leszek Laszkiewicz.

Przemysław Urbański
Przemysław Urbański

Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale Nowy Targ 1
- Stawiałbym tu na zawodników z Janowa z dwóch powodów. Po pierwsze zwyciężyli w Tychach (4:6 przyp. red) i z pewnością ich morale idzie w górę. Po drugie to z tego, co słyszę Podhale dopadło kilka kontuzji i jeżeli nie uda się tych zawodników przywrócić do gry to będą mieli duże problemy.

JKH GKS Jastrzębie - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 1X
- Ciężko jest wskazać faworyta w tym meczu. Zaryzykuję i postawię na Jastrzębie. Na pewno mają sporo do udowodnienia swojej publiczności po wysokiej przegranej z nami (10:3 przyp. red) i będą się chcieli zrehabilitować. Będzie to wyrównany mecz.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2
- Tutaj nie wypada mi wskazać innego wyniku niż nasze zwycięstwo (śmiech). Ostatnio dobrze nam się w Tychach gra i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem.

KS KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim 2
- W tym spotkaniu obstawiałbym zwycięstwo gości z Oświęcimia. Unia to lider grupy, gra dobrze i wydaje mi się, że nie powinna mieć problemów w odniesieniu zwycięstwa w Krynicy, która ma przecież swoje problemy.

TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec Gdańsk 2
- W spotkaniu dwóch drużyn z północy Polski typuję zwycięstwo gości z Gdańska. TKH ma problemy finansowe i obawiam się, że te zawirowania odbiją się na postawie drużyny. Stoczniowiec z pewnością chce utrzymać drugą lokatę w swojej grupie i jeśli swój cel chce osiągnąć to musi wygrać w Toruniu.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×