21. kolejka PLH według Pawła Droni

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W piątek (26.11) zostanie rozegrana dwudziesta pierwsza kolejka Polskiej Ligi Hokejowej. O wytypowanie wyników specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl poproszony został obrońca Aksam Unii Oświęcim - Paweł Dronia, którego zespół zmierzy się na własnej tafli z Ciarko KH Sanok.

W tym artykule dowiesz się o:

GKS Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ

Myślę, że pojedynek tych drużyn będzie bardzo zacięty. Podhale po ostatniej wysokiej porażce na własnym lodowisku będzie chciało się zrehabilitować. Na pewno będzie walczyć o korzystny dla siebie rezultat. Z kolei GKS po zwycięstwie z liderem w Krakowie będzie chciał podtrzymać dobrą passę i wygrać na własnej tafli. W tym pojedynku stawiam na GKS Tychy.

Stocznowiec Gdańsk S.A. - KS KTH Krynica

Stoczniowiec po porażce w Sanoku wraca na własne lodowisko, aby zmierzyć się z KTH Krynica. Choć Krynica swój ostatni mecz z Zagłębiem Sosnowiec wygrała bardzo wysoko, to faworytem moim zdaniem jest ekipa z Gdańska. Atut własnego lodowiska i Przemek Odrobny w bramce to główne czynniki, które przemawiają za Stoczniowcem.

Aksam Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok

Będzie to mecz z tych o 6 punktów. O końcowym wyniku może decydować jedna bramka. Dużo będzie zależało od dyscypliny taktycznej. Gramy u siebie i, wsparci dopingiem naszych kibiców, zrobimy wszystko, by trzy punkty zostały w Oświęcimiu.

JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów

W tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy. Jeśli zagrają na swoim poziomie, to powinni wygrać pewnie i wysoko.

Źródło artykułu: