I liga hokeja: Dominacja przyjezdnych - HC GKS wygrywa w Opolu, a Polonia Bytom w Warszawie

Nie zwalniają tempa hokeiści pierwszoligowi. W Warszawie miejscowa Legia dość sensacyjnie przegrała z Polonią Bytom 2:3. Trzy bramki strzelone przez hokeistów z Bytomia w pierwszej tercji wystarczyły, by wygrać to spotkanie.

Kamil Truchan

Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Opolu. Po dwóch tercjach w meczu Orlik z HC GKS był remis 3:3. Trzecia tercja wygrana przez katowiczan 3:1 zdecydowała o ich zwycięstwie.

Orlik Opole - HC GKS Katowice 4:6 (1:3, 2:0, 1:3)
0:1 Łukasz Bartak - Kevin Kozlowski 2'
1:1 Rafał Bernacki 7'
1:2 Kevin Kozlowski - Marcin Frączek 10'
1:3 Lukas Krejci - Kevin Kozłowski 20'
2:3 Marcin Obrał - Tomasz Siwak 35'
3:3 Rafał Bernacki 40'
3:4 Milan Furo - Lukas Krejci 48'