Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Hokejowa reprezentacja U18 walczy o powrót do Dywizji 1B

W dniach 22-28 marca hokejowa reprezentacja Polski U18 weźmie udział w MŚ Dywizji 2A w estońskim Tallinie. Celem Polaków jest zwycięstwo w turnieju i powrót do Dywizji 1B.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Harmonogram przygotowań:
1–17.03.2015 - Zgrupowanie szkoleniowe w Tychach;
2.03.2015 - Badania lekarskie w COMS Warszawa;
14/15.03.2015 - Mecze Polska U18 – Białoruś U18 (Tychy);
17.03.2015 - Wyjazd do Rygi;
19.03.2015 - Mecz Łotwa U18 – Polska U18 (Ryga);
20.03.2015 - Wyjazd do Tallinna;
22–28.03.2015 - MŚ U18 Dywizji II grupa A, Tallinn/Estonia;


Powołani zawodnicy:

Bramkarze:
1. Studziński Mateusz (MKS SOKOŁY Toruń, SMS)
2. Lewartowski Kamil (MOSM Tychy)
3. Buszta Feliks (SK Karvina/Czechy)
4. Nowak Olaf (MUKS NAPRZÓD Janów)

Obrońcy:
5. Wsół Patryk (MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS)
6. Musioł Dawid (MUKS NAPRZÓD Janów, SMS)
7. Zieliński Mateusz (MKS SOKOŁY Toruń, SMS)
8. Michałowski Jakub (JKH GKS Jastrzębie, SMS)
9. Skokan Tomasz (HK Poprad/Słowacja)
10. Radzieńciak Grzegorz (HC OCELARZI Trzyniec/Czechy)
11. Chorążyczewski Kordian (JKH GKS Jastrzębie, SMS)
12. Krok Adam (KTH KM Krynica, SMS)
13. Nowak Arkadiusz (UKH Dębica, SMS)

Napastnicy:
14. Jeziorski Bartłomiej (MOSM Tychy)
15. Jarosz Dominik (JKH GKS Jastrzębie, SMS)
16. Bichta Bartosz (JKH GKS Jastrzębie, SMS)
17. Krężołek Patryk (KTH KM Krynica, SMS)
18. Rzekanowski Oskar (AZ Havirov/Czechy)
19. Goździewicz Paweł (UKS SIELEC Sosnowiec, SMS)
20. Gościński Mateusz (MKS SOKOŁY Toruń, SMS)
21. Skrodziuk Szymon (MUKS NAPRZÓD Janów, SMS)
22. Sztwiertnia Eryk (HC OCELARZI Trzyniec/Czechy)
23. Rajski Adam (MUKS NAPRZÓD Janów)
24. Wróbel Kamil (AZ Havirov/Czechy)
25. Gorzycki Wojciech (MUKS ORLIK Opole, SMS)
26. Łyszczarczyk Alan (PIRATI Chomutov/Czechy)
27. Szołtys Hieronim (MUKS NAPRZÓD Janów)
28. Bajon Piotr (TMH POLONIA Bytom)

Rezerwowi:
1. Bryk Krzysztof (JKH GKS Jastrzębie)
2. Filip Kamil (TMH POLONIA Bytom, SMS)
3. Makowski Karol (MKS SOKOŁY Toruń, SMS)
4. Wysocki Patryk (HK Brest/Białoruś)
5. Zielosko Dawid (MUKS NAPRZÓD Janów)
6. Żywiołek Mariusz (MUKS NAPRZÓD Janów)

Reprezentacja prowadzona jest przez Jarosława Morawieckiego i Tomasza Demkowicza.

Już dziś kup bilet na kwietniowe MŚ Dywizji 1A w Krakowie --->

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
PZHL
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×