Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejny raz gol Czerkawskiego nie daje trzech punktów Rapperswill

We wtorkowy wieczór rozegrano sześć spotkań Nationalliga A. Niespodzianką kolejki okazała się przegrana Servette z Fribourgiem po dogrywce. Po wygranej EV Zug 6:4 nad Langnau, drużyny zrównały się punktami w tabeli. Obie mają po 72 punkty, jednak lepszym bilansem bramkowym pochwalić się mogą Servette.
Jakub Chabowski
Jakub Chabowski

Pierwsze w tabeli Bern wygrało 5:4 z Zurichem, choć po dwóch tercjach przegrywało 0:3. Trzecia część meczu to prawdziwy festiwal bramek w wykonaniu hokeistów z Bern, którzy w osiem minut ustalili wynik spotkania na swoją korzyść. Rapperswill pomimo bramki Mariusza Czerkawskiego przegrali z niżej notowanym Lugano 3:4. Jednak łatwo zauważyć dobrą formę Polaka, który ostatnio w każdym meczu zdobywa bramki. W innych meczach Kloten Flyers pokonali Ambri-Piotte 5:3, Davos rozgromili na wyjeździe ostatnie Basel 9:0

SCL Tigers 4:6 EV Zug

Bramki:
0:1 1:18 Björn Christen (Trevor Meier, Patrick Oppliger)
1:1 7:38 Claudio Moggi (Fabian Sutter)
1:2 13:12 Trevor Meier
2:2 16:55 Simon Lüthi (Fabian Sutter, Michel Zeiter)
3:2 19:20 Sandro Moggi (Claudio Moggi, Curtis Murphy)
3:3 22:06 Fabian Schnyder (Patrick Sutter, Patrick Oppliger)
3:4 39:38 Paul Di Pietro (Dale McTavish, Björn Christen)
3:5 52:18 Patrick Fischer (Rene Back, Duri Camichel)
4:5 53:03 Claudio Moggi (Sandro Moggi)
4:6 59:31 Trevor Meier (Patrick Oppliger)

Widzów: 4459
Sędziowie: Stefan Eichmann, Julien Dumoulin, Nicolas Fluri

SCL Tigers:Flückiger, Schoder, Bayer, Blum, Moser, Aegerter, Lüthi, Murphy, Stettler, Bieber, Holden, Sutter, Zeiter, Balerna, Debrunner, Gerber, Joggi, C. Moggi, Duda, S. Moggi, Moser, Neff

EV Zug:Mathis, Weibel, Back, Diaz, Maurer, Meier, Kress, Richter, Sutter, Camichel, Di Pietro, Green, Oppliger, Schnyder, Casutt, Grosek, Meier, Christen, McTavish, Steinmann, Fischer

EHC Basel 0:9 HC Davos

Bramki:
0:1 4:05 Michel Riesen
0:2 7:29 Reto Von Arx (Janne Niinimaa, Michel Riesen)
0:3 11:06 Sven Helfenstein
0:4 19:42 Janne Niinimaa (Reto Von Arx, Alexandre Daigle)
0:5 39:08 Alexandre Daigle (Jan Von Arx, Janne Niinimaa)
0:6 43:29 Michel Riesen (Alexandre Daigle, Reto Von Arx)
0:7 44:23 Sven Helfenstein (Peter Guggisberg, Pascal Müller)
0:8 50:58 Dario Bürgler (Florian Blatter, Andreas Ambühl)
0:9 58:11 Dario Bürgler (Florian Blatter, Andreas Ambühl)


Widzów: 2215
Sędziowie: Nadir Mandioni, Roger Arm, Peter Küng

EHC Basel:Schürch, Osterwalder, Collenberg, Horak, Randegger, Rieder, Stalder, Studer, Gerber ,Camenzind, Tschuor, Walker, Hudec, Nüssli, Schnyder, Tschannen, Della Rossa, Fuchs, Hauer, Spiridonov, Rubin

HC Davos: Berra, Genoni, Blatter, Crameri, Furrer, Müller, Niinimaa, Gianola, J. Von Arx, Winkler, Gartmann, Marha, Taticek, R. Von Arx, Ambühl, Leblanc, Maneluk, Wieser, Bürgler, Guggisberg, Helfenstein, Riesen

Rapperswill 3:4 HC Lugano

Bramki:
1:0 0:28 Marius Czerkawski (Oliver Kamber)
2:0 8:35 Stacy Roest (Cyrill Geyer, Noel Guyaz)
2:1 14:22 Landon Wilson (Marty Murray, Timo Helbling)
2:2 22:02 Julien Vauclair (Marty Murray, Yannick Tremblay)
3:2 28:03 Stacy Roest (Niklas Nordgren)
3:3 32:40 Sandy Jeannin
3:4 34:58 Jonas Höglund (Andreas Hänni, Krister Cantoni)

Widzów: 5157
Sędziowie: Brent Reiber, Jürg Simmen, Adrian Sommer

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Bucher, Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

HC Lugano: Aebischer, Walter, Hirschi, Hänni, Vauclair, Cantoni, Chiesa, Helbling, Nodari, Tremblay, Conne, Jeannin, Murray, Romy, Kostovic, Paterlini, Sannitz, Vauclair, Wirz, Knoepfli, Näser

SC Bern 5:4 ZSC Lions

Bramki:
0:1 9:23 Ryan Gardner (Peter Sejna)
0:2 14:05 Alexei Krutov (Adrian Wichser, Kevin Gloor)
0:3 38:43 Ryan Gardner (Peter Sejna, Adrian Wichser)
1:3 41:43 Philippe Rytz (Sébastien Bordeleau)
2:3 41:59 Sébastien Bordeleau (Ivo Rüthemann)
3:3 42:38 Patrik Bärtschi (Ivo Rüthemann, Sébastien Bordeleau)
4:3 46:44 Sébastien Bordeleau (Simon Gamache, Patrik Bärtschi)
5:3 47:00 Christian Berglund (Raeto Raffainer, Ivo Rüthemann)
5:4 51:43 Adrian Wichser (Mark Bastl, Ryan Gardner)

Widzów: 14531
Sędziowie: Peter Kunz, Gilles Mauron, Paul Rebillard

SC Bern: Bührer, Kern, Furrer, Kobach, Rytz, Dempsey, Gerber, Jobin, Steinegger, Chatelain, Dubé, Ziegler, Berglund, Camichel, Rüthemann, Reichert, Bärtschi, Meier, Mowers, Raffainer, Bordeleau

ZSC Lions: Streit, Sulander, Blindenbacher, Seger, Stoffel, Forster, Leeger, Schnyder, Suchy, Gloor, Johner, Monnet, Wichser, Alston, Gardner Grauwiler, Krutov, Bastl, Lakhmatov, Lemm, Sejna

Ambri-Piotta 3:5 Kloten Flyers

Bramki:
1:0 3:33 Erik Westrum (Martin Sonnenberg, Corsin Camichel)
1:1 4:27 Damien Brunner (Cyrill Bühler)
1:2 10:25 Michael Liniger (Victor Stancescu, Roman Wick)
1:3 18:47 Patrick Von Gunten (Frederic Rothen, Kimmo Rintanen)
1:4 32:37 Romano Lemm (Frederic Rothen)
1:5 42:18 Romano Lemm (Frederic Rothen, Kimmo Rintanen)
2:5 44:36 Alain Demuth (Felicien Du Bois, Paolo Duca)
3:5 47:37 Reto Stirnimann (Paolo Duca, Martin Sonnenberg)

Widzów: 2541
Sędziowie: Daniel Stricker, Tobias Wehrli, Dany Wirth

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schena, Schönenberger

Kloten Flyers: Gallmann, Rüeger, Schulthess, Von Gunten, Welti, Alavaara, Hamr, Stephan, Jenni, Kellenberger, Lemm, Liniger, Bodenmann, Brunner, Lindemann, Pittis, Stancescu, Rintanen, Rothen, Wick, Bühler, Suri

Servette 2:3 (2:0,0:1,0:1,0:1) Fribourg

Bramki:
1:0 17:22 Jan Cadieux (Thomas Deruns, Morris Trachsler)
2:0 19:16 Serge Aubin (Kirby Law, Juraj Kolnik)
2:1 38:09 Gil Montandon (Antti Laaksonen, Toni Mäkiaho)
2:2 56:14 Gil Montandon (Shawn Heins, Alain Birbaum)
2:3 60:56 Julien Sprunger

Widzów: 5854
Sędziowie: Danny Kurmann, Roger Bürgi, Stefan Marti

Servette:Mona, Tamo, Bezina, Breitbach, Keller, Bonnet, Gobbi, Hoehener, Mercier, Schilt, Aubin, Augsburger, Spicher, Trachsler, Conz, Deruns, Kolnik, Cadieux, Fedulov, Law, Rivera, Vigier

Fribourg: Brügger, Caron, Heins, Marquis, Ngoy, M. Abplanalp, Reist, Snell, Bielmann, Bykov, Montandon, Botter, Laaksonen, Genazzi, Plüss, Rizzello, S. Abplanalp, Lauper, Neuenschwander, Sprunger

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×