KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kosow wygrał półfinał IME w Assen

W sobotę na torze w Assen odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w wyścigach motocyklowych na lodzie. Zawody z kompletem 15 punktów wygrał Rosjanin [tag=29361]Wasilij Kosow[/tag]. Przepustkę do niedzielnego finału uzyskało ośmiu najlepszych zawodników.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Wyniki:
1.
Wasilij Kosow (Rosja) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Antti Aakko (Finlandia) - 14 (2,3,3,3,3)
3. Franz Zorn (Austria) - 13 (3,3,2,3,2)
4. Artiom Nowik (Rosja) - 10 (3,w,1,3,3)
5. Robert Henderson (Szwecja) - 10 (2,3,3,2,0)
6. Antonin Klatovsky (Czechy) - 10 (1,2,3,2,2)
7. Max Niedermaier (Niemcy) - 9 (3,2,0,1,3)
8. Per-Anders Lindstroem (Szwecja) - 7+3 (w,2,2,2,1)
9. Martin Leitner (Austria) - 7+2 (2,2,1,1,1)
10. Fredrik Olsson (Szwecja) - 6+3 (1,1,0,2,2)
11. Sven Holstein (Holandia) - 6+2 (0,1,2,1,2)
12. Franz Mayerbuchler jr (Niemcy) - 4 (1,0,2,0,1)
13. Simon Reitsma (Holandia) - 2 (2)
14. Charly Ebner jr (Austria) - 2 (0,1,w,1,0)
15. Lukas Volejník (Czechy) - 1 (1)
16. Gerrit Oege Schukken (Holandia) - 1 (d,1,0,0,0)
17. Rene Dunki (Szwajcaria) - 1 (0,0,1,0,-)
18. Claude Gadeyne (Francja) - 1 (-,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1.
Kosow, Aakko, Olsson, Holstein
2. Niedermaier, Reitsma (Gadeyne NS), Lindstroem (w), Schukken (d)
3. Zorn, Leitner, Mayerbuchler, Dunki
4. Nowik, Henderson, Klatovsky, Ebner jr
5. Zorn, Klatovsky, Holstein, Gadeyne
6. Kosow, Leitner, Schukken, Nowik (w)
7. Aakko, Lindstroem, Ebner jr, Dunki
8. Henderson, Niedermaier, Olsson, Mayerbuchler
9. Henderson, Holstein, Dunki, Schukken
10. Kosow, Mayerbuchler, Gadeyne, Ebner jr (w)
11. Aakko, Zorn, Nowik, Niedermaier
12. Klatovsky, Lindstroem, Leitner, Olsson
13. Nowik, Lindstrom, Holstein, Mayerbuchler
14. Kosow, Klatovsky, Niedermaier, Dunki
15. Aakko, Henderson, Leitner, Gadeyne
16. Zorn, Olsson, Ebner jr, Schukken
17. Niedermaier, Holstein, Leitner, Ebner jr
18. Kosow, Zorn, Lindstrom, Henderson
19. Aakko, Klatovsky, Mayerbuchler, Schukken
20. Nowik, Olsson, Volejník (Dunki NS) , Gadeyne

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. Lindstroem, Leitner

Bieg dodatkowy o 10. miejsce:
22. Olsson, Holstein

Lista startowa finału:
1. Artiom Nowik (Rosja)
2.
Gunther Bauer (Niemcy)
3.
Per-Anders Lindstroem (Szwecja)
4.
Franz Zorn (Austria)
5.
Grzegorz Knapp (Polska)
6. Tomi Tani (Finlandia)
7. Rene Stellingwerf (Holandia)
8.
Max Niedermaier (Niemcy)
9.
Fredrick Johansson (Szwecja)
10.
Dmitrij Bułankin (Rosja)
11.
Harald Simon (Austria)
12.
Jan Klatovsky (Czechy)
13.
Wasilij Kosow (Rosja)
14.
Antonin Klatovsky (Czechy)
15.
Robert Henderson (Szwecja)
16.
Antti Aakko (Finlandia)

17. Martin Leitner (Austria)
18.
Sven Holstein (Holandia)

Początek: godz. 14:00

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
ijsspeedway-assen.nl
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×