Złoto dla Ukrainy w ostatniej konkurencji skoków do wody. Które miejsce zajęli Polacy?

Za nami ostatnia konkurencja Igrzysk Europejskich w skokach do wody. Duety rywalizowały w skokach synchronicznych z trampoliny ustawionej na wysokości trzech metrów. Polacy zostali sklasyfikowani na 8. pozycji.

Michał Piegza
Andrzej Rzeszutek Facebook / Facebook/Andrzej Rzeszutek / Na zdjęciu: Andrzej Rzeszutek
Polski duet Kacper Lesiak - Andrzej Rzeszutek nie sprawił niespodzianki i w ostatniej konkurencji skoków do wody podczas Igrzysk Europejskich zajął w finale 8. pozycję.

W Rzeszowie rywalizowało dwanaście drużyn. Najlepszy okazał się duet z Ukrainy. Srebrny medal zajęła reprezentacja Włoch, a brązowy Francja.

Przed szóstą serią na medalowej pozycji znajdowali się reprezentanci Wielkiej Brytanii, ale zepsuli swoją próbę i spadli o dwa miejsca. Wyspiarze od początku rywalizacji zajmowali pozycję na podium, po trzeciej rundzie nawet prowadzili.