Pekin 2022. Gorzka sobota dla Biało-Czerwonych. Medale były o włos

Sobota mogła być pięknym dniem dla Polski podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie. Niestety zarówno Piotrowi Michalskiemu, jak i Kamilowi Stochowi niewiele zabrakło do medalu. Zobacz, co działo się podczas ósmego dnia imprezy czterolecia.

Dawid Franek

Wybitny występ Stocha

W jednym z najpiękniejszych konkursów ostatnich lat Kamil Stoch zajął 4. miejsce. Po tylu przeciwnościach losu w tym sezonie mistrz znów pokazał wielką klasę. Niestety do medalu zabrakło 4,1 pkt. Pozostali z Polaków także awansowali do drugiej serii. Piotr Żyła zajął 18. miejsce, Paweł Wąsek był 21., a Dawid Kubacki zajął 26. miejsce. Złoto na dużej skoczni zgarnął Norweg Marius Lindvik, srebro przypadło Ryoyu Kobayashiemu, a brąz zdobył Karl Geiger (Więcej TUTAJ).

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)