Ostatni miesiąc. Będzie głośne rozstanie z TVP Sport

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / oficjalne konto / Sebastian Parfjanowicz
Facebook / oficjalne konto / Sebastian Parfjanowicz
zdjęcie autora artykułu

Śmiało można napisać, że odkąd szefem TVP Sport został Jakub Kwiatkowski, to dużo dzieje się w sprawach kadrowych. I już niebawem ma dojść do kolejnej zmiany.

W tym artykule dowiesz się o:

"Sebastian Parfjanowicz żegna się z TVP Sport" - poinformował portal wirtualnemedia.pl. Na razie jest to jeszcze informacja nieoficjalna. Dodano, że jego odejście z ma nastąpić z końcem marca 2024 roku.

Od 2020 roku Sebastian Parfjanowicz kieruje redakcją internetową TVP Sport, a dziennikarzem stacji jest od kilkunastu lat.

Jego odejście to kolejny ruch kadrowy, odkąd szefem TVP Sport został Jakub Kwiatkowski, były media manager PZPN oraz team manager piłkarskiej reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że Kwiatkowski zastąpił Krzysztofa Zielińskiego, który zajmował stanowisko dyrektora kanału od sierpnia 2023 roku.

W tym dość krótkim czasie Kwiatkowski zdążył już ściągnąć z Canal+ Sport Maję Strzelczyk. Kolejną nową postacią będzie też Marcin Feddek, który ostatnio został odsunięty od pracy w stacji Polsat Sport.

- Marcin przez wiele lat w Polsacie pracował przy I lidze, która od nowego sezonu przechodzi do Telewizji Polskiej. To ma być główne zadanie Marcina - mówił Kwiatkowski w rozmowie z WP SportoweFakty.

Zobacz także: Polsat odsunął go od pracy. Teraz przechodzi do TVP. Duże nazwisko Dyrektor TVP Sport błyskawicznie to wyłapał. Szpilka w PZPN

ZOBACZ WIDEO: "Awaria transmisji". Ludzie przecierali oczy ze zdumienia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Komentarze (0)