Po 15 latach odszedł z TVP. Zamieścił pożegnalny wpis

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Sebastian Parfjanowicz / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i Sebastian Parfjanowicz
Twitter / Sebastian Parfjanowicz / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i Sebastian Parfjanowicz
zdjęcie autora artykułu

Sebastian Parfjanowicz po ponad 15 latach pracy zakończył swoją przygodę w TVP Sport. "Są i tacy, o których nie słyszycie, którzy pracują w cieniu, a stanowią fundament tej redakcji" - wyjaśnił.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich latach Sebastian Parfjanowicz był jedną z najbardziej rozpoznawalnych TVP. Dziennikarz pracował dla publicznych mediów od 2009 roku. Okazuje się, że jego przygoda z tą telewizją dobiega końca.

Parfjanowicz wydał w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie pożegnalne. Podziękował on w nim takim legendom dziennikarstwa jak Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz i Dariusz Szpakowski.

"Są i tacy, o których nie słyszycie, którzy pracują w cieniu, a stanowią fundament tej redakcji. Takie osoby jak Dominik Jabłecki, Ryszard Kliś czy inne mróweczki zawsze gotowe pomóc tym, co świecą twarzą, jeżdżą na wielkie imprezy i zbierają splendor." - napisał dziennikarz na portalu X (dawniej Twitter).

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Przez ostatnie cztery lata Parfjanowicz kierował połączonymi redakcjami informacji oraz internetu. Jak sam przyznał to stanowisko kompletnie zmieniło jego perspektywę. Jak wyznaje, ta posada dała mu dużo satysfakcji.

"I na koniec. ZESPOLE, dziękuję. Dzięki Waszej genialnej pracy tyle razy usłyszałem na spotkaniach: „O, TVP Sport, zrobiłeś tam super robotę”. Nie ja, Wy. Jesteście najlepsi. Do zobaczenia" - zakończył.

Czytaj więcej: Kurek z kasą zakręcony. "Odpłynęło" 7,5 mln. "Pomału wraca normalność"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty