Wrócił do TVP. Widzowie długo na niego czekali

Przemysław Babiarz w weekend pojawił się na antenie TVP Sport. Popularny komentator sportowy wystąpił w programie "7 dni sport".

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przemysław Babiarz ONS.pl / Na zdjęciu: Przemysław Babiarz
Fani Przemysława Babiarza z niepokojem obserwowali ostatnie miesiące. Komentator TVP zniknął z anteny z powodu problemów ze zdrowiem. Jak informował dziennik "Fakt", 60-latek przez jakiś czas przebywał w szpitalu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarz wrócił już do pełni sił. W niedzielę (21.04) Babiarz pojawił się po długiej nieobecności w magazynie "7 dni sport", w którym eksperci rozmawiają o najważniejszych wydarzeniach na arenach sportowych świata.

Jak zapowiedział portal sport.tvp.pl, w najbliższy czwartek (25.04) Babiarz skomentuje razem z Tomaszem Pąchalskim pierwszy dzień mistrzostw Polski w pływaniu na basenie 50-metrowym w Lublinie (początek transmisji o godz. 16:55).

- Przemek Babiarz ma ważną umowę z TVP, jest to legenda komentarza w polskiej telewizji, także w ich (chodziło też o Macieja Kurzajewskiego - przyp. red.) przypadku nie należy spodziewać się żadnych sensacyjnych ruchów - zapowiedział w styczniu w rozmowie ze sport.pl Jakub Kwiatkowski, nowy dyrektor TVP Sport.

Wcześniej TVP podjęła decyzję, że Babiarz nie będzie dalej prowadził popularnego teleturnieju TVP 2 "Va Banque". W tej roli zastąpił go Radosław Kotarski.

Zobacz:
Wszyscy mówią o kibicu Cracovii. Szedł jak burza w znanym teleturnieju
Zmiana decyzji ws. Babiarza. Dyrektor TVP tłumaczy

ZOBACZ WIDEO: Pia Skrzyszowska: 100 dni do igrzysk? To bardzo dużo


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×