Ujawnili, co robił Babiarz podczas HMŚ

Przemysław Babiarz podczas Halowych Mistrzostw Świata nie komentował zawodów na antenie TVP Sport. Jego koledzy z ujawnili, co wtedy robił.

AD
Przemysław Babiarz ONS.pl / Na zdjęciu: Przemysław Babiarz
W ubiegły weekend w szkockim Glasgow odbyły się lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Świata. Polska reprezentacja z Wielkiej Brytanii wyjechała z dwoma medalami. Srebro na 60 metrów wywalczyła Ewa Swoboda, a brąz na 60 metrów przez płotki zdobyła Pia Skrzyszowska.

Zawody transmitowała TVP. Od wielu lat nieodłącznym elementem zawodów u publicznego nadawcy jest komentarz Przemysława Babiarza. Tym razem jednak fani jego komentarza musieli obejść się smakiem. Co się stało, że Babiarz opuścił tak ważną imprezę?

Chodziło o problemy zdrowotne. "Niestety z uwagi na problemy zdrowotne Przemek Babiarz nie pojedzie do Glasgow" - poinformował kilka dni przed imprezą dyrektor TVP Sport Jakub Kwiatkowski.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Nie od dziś jednak wiadomo, że Babiarz jest ogromnym pasjonatem lekkoatletyki. Śledził więc również transmisję z zawodów rozgrywanych w Glasgow. Co więcej, zdecydował się także pomagać swoim kolegom.

Inny z komentatorów TVP Sport Sebastian Chamara podczas jednej z transmisji zdradził, że regularnie podsyła im ciekawostki. Nie zostawiał więc swoich kolegów w potrzebie.

Czytaj więcej:
Kolejka od samego rana. Kebab Podolskiego hitem

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×