WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Nagroda im. B. Tomaszewskiego: Michał Kołodziejczyk wśród nominowanych

Szef WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk - obok Jacka Laskowskiego i Mirosława Żukowskiego - znalazł się w gronie nominowanych do tegorocznej Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
WP SportoweFakty / WP SportoweFakty / Redaktor naczelny WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk

"Mistrz wywiadów z bohaterami sportowych aren. Pokazuje ich w innym świetle niż stadionowe reflektory. Rozmówców potrafi nakłonić do szczerych wyznań, dzięki czemu kibice poznają prawdziwe oblicze swoich idoli. To dziennikarz prawdziwie multidyscyplinarny – doskonale radzi sobie w prasie, radiu, telewizji, internecie i mediach społecznościowych. Wszędzie dba o kulturę słowa" - pisze magazyn "Press" o nominacji Michała Kołodziejczyka do nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego.

Redaktor naczelny WP SportoweFakty został wybrany przez redakcję "Press" spośród kandydatów zgłoszonych przez dziennikarzy i komentatorów sportowych, w tym laureatów poprzednich edycji: Stefana Szczepłka, Włodzimierza Szaranowicza i Pawła Wilkowicza.

Wśród nominowanych do tegorocznej nagrody (zostanie przyznana po raz czwarty) znaleźli się też: Jacek Laskowski z TVP Sport i Mirosław Żukowski z dziennika "Rzeczpospolita". Laureat zostanie ogłoszony podczas gali finałowej Grand Press (11 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin). - To wielki zaszczyt znaleźć się w takim gronie. Dziękuje bardzo - napisał Michał Kołodziejczyk na Twitterze.


"Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego otrzymuje dziennikarz sportowy mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturę zawodową i osobistą. Laureat otrzymuje statuetkę – replikę pucharu wręczanego zwycięzcom turnieju tenisowego Bohdan Tomaszewski Cup i czek na 10 tys. zł." - czytamy na stronie press.pl.

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Michał Kołodziejczyk: Trener Brzęczek nie minął się z dyplomacją na korytarzu

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
press.pl, Twitter/michal_kolo

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • ggdd 0
  "doskonały warsztat dziennikarski"?
  To tak się teraz nazywa zżynanie newsów z innych brukowców i publikowanie tych zżynek w swoim szmatławcu?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Waldemar Firmanty 0
  Michał Kołodziejczyk, Michał Pol, Piotr Żelazny, Paweł Wilkowicz to są obecnie najlepsi redaktorzy sportowi młodego pokolenia.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Pan wszystkich Panów 0
  "Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego otrzymuje dziennikarz sportowy mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturę zawodową i osobistą." Wypisz,wymaluj toż to charakterystyka redaktora Ostafińskiego.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×