Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie

Cztery emocjonujące dni zawodów międzynarodowych na najwyższym poziomie, z gwiazdami światowego formatu. Jeździecka Liga Mistrzów w dniach 9-12 czerwca, ponownie zagości w Sopocie.

AB
Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie Materiały prasowe / Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie
Swoją obecność potwierdził m.in. trzeci w światowym rankingu Longines, Henrik von Eckermann. Zawodnik ten swoją wysoką formę utrzymuje od zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio, podczas których wraz ze swoją drużyną zdobył złoty medal. Co więcej, z pierwszej setki rankingu będziemy mogli zobaczyć przejazdy, aż 12 zawodników.
Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie
Program Sopot Horse Show będzie wypełniony po brzegi sportowymi emocjami. 8 konkursów na poziomie CSIO5*, 3 konkursy w ramach CSI2* oraz zawody najmłodszych adeptów jeździectwa - CSIO Sopot Future Stars. Łączna pula nagród podczas czterech dni konkursów sięgać będzie ponad 2 300 000 złotych, a to nie wszystko co ma do zaoferowania zawodnikom oraz kibicom, sopocki Hipodrom podczas tegorocznej edycji. Po raz pierwszy w programie znalazły się również cieszące się coraz większą popularnością w Polsce, zawody Hobby Horse, w które rozegrane zostaną, aż w 6 kategoriach. W sobotę będziemy świadkami aukcji źrebiąt Mevita foal & embryo będąca nowością na europejskim rynku oraz aukcji dzieł sztuki z Cosma Gallery.
Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie Międzynarodowe zawody jeździeckie w Sopocie
Największe emocje przyniesie niedzielny Puchar Narodów, będący zwieńczeniem międzynarodowej rywalizacji w Sopocie. Na liście startowej znajdzie się 8 drużyn, a ich celem będzie zdobycie punktów kwalifikacyjnych do wielkiego finału FEI Jumping Nations Cup, który odbędzie się pod koniec września w Barcelonie. Na mocny skład postawiła zarówno reprezentacja Irlandii, jak i Niemiec. Obydwie drużyny zgłosiły po 3 zawodników plasujących się aktualnie w pierwszej setce rankingu. Na starcie zobaczymy również reprezentację Polski, w składzie Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Andrzej Opłatek, Jarosław Skrzyczyński oraz Maksymilian Wechta.


Zawody CSIO5* Sopot Horse Show będą niepowtarzalną okazją do zobaczenia na żywo najlepszych jeźdźców z całego świata. Jednak Ci, którzy nie będą mogli pojawić się w tych dniach na sopockim Hipodromie, będą mogli obejrzeć transmisję z całych zawodów w internecie, a najważniejsze konkursy również w telewizji. CSIO w Sopocie ma swoją wieloletnią tradycję, a tegoroczna 24. edycja zdecydowanie dostarczy nam wielu wspaniałych sportowych emocji.


Bilety w promocyjnej cenie dostępne on-line do dnia 8 czerwca: https://tobilet.pl/miedzynarodowe-zawody-w-skokach-csio5-2022.html

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×