KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kolejna edycja Kokoro Cup już wkrótce

Już 7 grudnia na warszawskich Bielanach odbędzie się kolejna edycja gali Kokoro Cup. Pojedynki Karate Kyokushin będą się odbywały w formule full-contact.

 Redakcja
Redakcja
uczestnicy Kokoro Cup Materiały prasowe / Na zdjęciu: uczestnicy Kokoro Cup
Z tegorocznych 12 Mistrzostw Świata w Karate Kontaktowym Polacy wrócili ze srebrnym medalem Macieja Mazura. Cały turniej był dla nas historycznym wydarzeniem, bo aż przez 44 lata (!) jedynie czterech Europejczyków zakwalifikowało się do finału Mistrzostw Świata w Karate Kontaktowym. Medal Mazura, reprezentanta Bielańskiego Klubu Karate kyokushin jest tym wartościowszy, że odniesiony w otwartej kategorii wagowej.

Sukces ten nie byłby możliwy bez wsparcia Fundacji Lotto, Kolei Mazowieckich oraz Lasów Państwowych, które środkami finansowymi pośrednio przyczyniły się do historycznego sukcesu Macieja Mazura i świetnego występu pozostałych reprezentantów naszego kraju.

Emocje po MŚ jeszcze dobrze nie opadły, a pasjonaci Karate Kyokushin już mają w perspektywie kolejną emocjonującą imprezę. Już 7 grudnia w hali przy ul. Staffa 3/5 na warszawskich Bielanach odbędzie się kolejna edycja gali Kokoro Cup. Jak zwykle kibice będą mieli okazję podziwiać pojedynki zawodników z Europy, w tym oczywiście z Polski, w zestawieniu nie zabraknie również Japończyków.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji Kokoro Cup (mecz Polska - Japonia)

Turniej zostanie klasycznie rozegrany w formule full-contact, czyli wszystkie techniki wykonywane będą z pełną siłą i szybkością. Poza seniorami i seniorkami organizatorzy szykują kilka ekstra pojedynków, na następny dzień zostanie też rozegrany turniej Kokoro Cup Juniors dla młodych adeptów tego sportu. Wkrótce przedstawione zostaną sylwetki zawodników. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na 12 edycję Turnieju o Puchar Serca Kokoro Cup 2019! Osu!

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Borek: Lewandowski powinien wrócić do Polski i powiedzieć "Teraz ja wam pokażę jak się szkoli"
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×