W Iesław Dębski - komentarze

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do "Jak walec", "utrapienie". Iga Świątek może mówić o pechu

  TRUDNO KOMENTOWAĆ JAK SIĘ NIE BYŁO NA MECZU.WYDAJE MI SIĘ,ŻE ZA SŁABY SERWIS.NAWET JAK NIECO LEPSZY TO MAŁO SKUTECZNY. Musi dopracować serwis z dużą rotacją-NADAL. Wtedy zmieni się rodzaj gry. Najważniejsze, że chce wygrywać.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Dawid Góra: To była ta Iga Świątek, jaką chcemy oglądać. Nie tylko ze względu na grę [OPINIA]

  Nie zawsze się układa mecz.Ale to nie znaczy, że wpadać mam w szał.Gram swoje i nie szukam zastępczych rozwiązań.Przeciwniczka ma być rozszyfrowana w taktyce gry.Tak robią wszyscy w każdym sporcie.IGA to zawodniczka grająca technicznie.Moim zdaniem powinna skłaniać się do gry w stylu NADALA.OGROMNA ROTACJA TO WYJĄTKOWE UTRUDNIENIE PRZECIWNIKOWI.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Miał być wielki futbol, jest wielki wstyd. Co on zrobił...

  O to przykład bezmózgowca. Czy ma szanse? w czym pytam się.To nie jest talent i charakter na wielkiego piłkarza jak ma 23 lata i skłonności do NARKOTYKÓW.
  Dlaczego został zmarnowany "talent" bo zniszczyli go WIELCY ZNAWCY POLSKIEJ PIŁKI.
  Gdyby LEWANDOWSKI liczył na naszych znawców a nie posłuchał rodziców to nie wiadomo jak by to było.Wiem doskonale,że talent się rozwija gdy jest w dobrych rękach łącznie z psychologiem.Puszczony talent na szerokie wody w wieku 15 lat bez ingerencji rodziców w to co z nim wyprawiają, mamy to co mamy.Pieniądze w rękach MAŁOLATA to początek końca wyjątkowej kariery- wielu polskich młodych piłkarzy tak skończyło.Jeżeli bardzo młody talent nie zostanie odkryty przez zachodnie kluby to MARNE SZANSE na wielką karierę piłkarską.
  Ps. jest wiele talentów piłkarskich z Polski za granicą. Lecz nieliczni sprostają wymaganiom szkółek piłkarskich i wracają do Polski zdegustowani porzucają piłkę, albo są miernymi piłkarzami.Każdy sport na wysokim poziomie jest wymagający.Trzeba mieć wiele samozaparcia aby być WIELKIM.Polska nie jest krajem sprzyjającym wielkiemu wyczynowi.A WYCZYN zaczyna się na zajęciach od najmłodszych lat szkolnych.Wiem to po sobie,bo za komuny w szkole miałem zajęcia sportowe za które stawiano oceny.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Wielu na to czekało. Lewandowski jasno nt. transferu

  Bayern to klub z którym zdobył wszystko.Nie powinien odchodzić do innego klubu.To jest jedyny stabilny klub.Pandemia nie miała wpływu na wypłacanie zawodnikom.Nikogo na siłę nie zatrzymywano.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Legendarny Oliver Kahn pozamiatał słowami o Lewandowskim

  Czym się różni LEWANDOWSKI OD MESJEGO I RONADLO PO ZA STRZELANYMI BRAMKAMI. Różni Go sposób utrzymywania piłki bez nadmiernego "kiwania". Bieganie około piłki jest bezproduktywne i zbędne a tylko dobre dla widza.W tym jest niepowtarzalny Lewandowski.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Nowe fakty ws. "skandalu" z Glikiem. Wideo, które wszystko wyjaśnia!

  Doda jeszcze, że od wielkich pieniędzy popieprzyło się w głowach piłkarzom.- 99,9 %.A co szuka w przeciwniku ANGOL UPRZEJMOŚCI!!!

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Nowe fakty ws. "skandalu" z Glikiem. Wideo, które wszystko wyjaśnia!

  Trudno oceniać sytuację jak się tam nie było a że piłkarz miał bródkę to w ferworze kłótni Go pociągnął.To jest walka na boisku i do starć "ostrych" do chodzi.Takie sytuację są nie do uniknięcia.Ja jestem dumny,że nasi walczyli do końca.I utarli nos ANGLIKOM.Wcześniej to zrobili WŁOSI.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Polska jest organizacyjnie 100 lat za Słowenią [OPINIA]

  Tuman [pisze głupoty.Poziom siatkówki jest porównywalny.Jest kilka drużyn na podobnym poziomie. Francja MISTRZ OLIMPIJSKI ODPADA W ME W PRZEDBIEGACH.
  Pismaczku Twoja SŁOWENIA nie wygrała ME.I co TY na to!
  Słoweńcy postawili na SPORT i nic więcej nie potrafią i taka jest Twoja SŁOWEŃJA.
  A CZY JEST LEPSZA OD POLSKI? NIE bo to ONI wygrali 3 set a myśmy im podarowali 2 i 4
  Polak to dziwny człowiek wszystko wkłada do jednego "WORKA". Dlatego mamy problemy w UE i na świecie.A ja kocham POLSKĘ I WSZYSTKIE POLKI, również sportowców-bez piłkarzy z wyjątkiem LEWANDOWSKIEGO BO TO NIE POLSKA PÓŁKA.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do ME siatkarzy. Vital Heynen o pozostaniu na stanowisku

  Siatkarze mają jeszcze wspaniałego trenera.Nie osiągnął wszystkiego co założył.GŁÓWNA PRZYCZYNA TO BRAK W ZESPOLE ODPORNOŚCI PSYCHICZNEJ w ważnych momentach.
  Ten zespół jest wypalony i nic więcej nie osiągnie. Zmiana na dobrego trenera może zmienić mentalność w zespole.A obecny trener tak jest dobry,że poprowadzi inny zespół i będzie odnosił sukcesy.To dotyczy każdej dyscypliny sportowej

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Adam Małysz zabrał głos ws. Vitala Heynena. "Bardzo go polubiłem"

  Małysz to wielka postać,dlatego z takich trzeba brać przykład.Ma racje,że nie zawsze się wygrywa, ale zniżka formy z dnia nadzień to coś niemożliwego. Mam wrodzony zmysł obserwacyjny i nie mogę zrozumieć dlaczego w końcówce 2-go seta przy stanie 24:22 zagrywa się wysokie piłki dając szanse na dobry blok.Gdzie w tym czasie były zagrania-krótka piłka.to nie przeciwnik wygrywał ostatnie piłki tylko myśmy w dziecinny sposób daliśmy się ograć.Praktycznie to przeciwnik wygrał 3-go seta a pozostałe przegrała nasza drużyna.Nie znam się na tajnikach siatkówki,ale dla mnie ROZGRYWAJĄCY prowadzi grę drużyny.Jeżeli tak to spisał się jak NOWICIUSZ.
  Ps.nie wygrywa meczu ten,który prowadzi cały czas seta,tylko ten co wygrywa końcówki.
  Czy należy zmieniać TRENERA.TAK bo nawet najlepszy nic nowego nie wprowadzi.Znane to jest choćby w naszej drużynie.Czy to się sprawdza w każdej dyscyplinie sportowej znów NIE,bo w jednej ZNANEJ angielskiej drużynie piłkarskiej trener się nie zmieniał, długie lata.Jak przeszedł na emeryturę jego drużyna obniżyła na tyle loty, że nie może się "PODNIEŚĆ" na poprzedni wysoki poziom.Ale głowy do góry.Ja osobiście nie znoszę dyscyplin sportowych, gdzie zawsze wygrywa ta sama drużyna czy zawodnik.Przykład to ostatni turniej tenisowy w Nowym Yorku.Zdecydowany faworyt dostaje LANIE.Choć nie znoszę RUSKICH,ten zawodnik jest bardzo sympatyczny.