Luk Asz - lubi

 • Luk Asz lubi Komentarz

  Malutkaa, nawet gdyby Start przegrał ten mecz, to po przegranej Lublina z Vistalem, ostatni mecz Start - Montex, byłby o brąz, więc coś u Ciebie z liczeniem nie tak.

 • Luk Asz lubi Komentarz

  Olu przez cały sezon byłaś jednym z filarów zespołu i za to wielkie dzięki .Przykro jest patrzeć na Ciebie zalaną łzami po porażkach w ostatnich meczach ,zwłaszcza że widzimy ile sił i serca wkładasz w każdy mecz .W następnym sezonie chcemy widzieć Ciebie tylko uśmiechniętą po zwycięskich meczach .Powodzenia .

 • Luk Asz lubi Komentarz

  Brawo Vistasl! Utarcie nosa tym bufonom ze Szczecina WIELKA SPRAWA!
  Druga rzecz tam tylko zmiana trenera i wykorzysta potencjał który tam jest! Ten się gubi i nie wie jak złożyć 7 a co dopiero reagować w trakcie meczu. W tym roku 4 miejsce to sukces a w finale ligi Vistal z EB!

 • Luk Asz lubi Komentarz

  Polsat za wróżkę robi, ale to dobra wróżba :) Spodziewam się natychmiastowego dementi pewnej zawodniczki z Koszalina... o godzinie 0.30 na Polsat Sport News powtórka PP ;)

 • Luk Asz lubi Komentarz

  Trzy reprezentantki Polski, lubiące brylować w mediach (dziwnym przypadkiem wszystkie 3 pazerne na kasę) miały konflikt z kibicami
  Iwona nigdy nie trafi na flagę bo jako kapitan Piotrcovii kilkanaście lat temu coś chlapnęła o burakach z Lublina, którzy w rewanżu potem krytykowali ją bezlitośnie za grę w kadrze.....
  W Gdyni gwiżdżą i buczą na nią mimo że dzięki niej Vistal zdobył 2 Puchary Polski oraz brąz i srebro w lidze. Wybitne osiągnięcia sportowe mają mniejsze znaczenie dla kibiców niż to że na odchodne ich obraziła.
  Kasia rodowita Elblążanka, która w Starcie przez bodajże 7 lat zarabiała niemałą kasę też na odchodne musiała błysnąć
  Sprawa "Rudej" budziła wielkie emocje przez wiele lat chociaż mało kto pamięta jak się to zaczęło.
  Gdy grała w Pogoni to kibice szczecińscy bronili ją zażarcie, za co się odwdzięczyła opuszczając klub w środku sezonu.
  Wszystkie trzy gwiazdeczki NIC NA TYM NIE ZYSKAŁY
  Wojny z kibicami nikt nie wygra :)

 • Luk Asz lubi Komentarz

  hmmm, u was 9/10 meczy jej wychodzi, w Elblągu (nota bene jej rodzinnym mieście) może 2/10 były udane. prawda jest taka, że sukces reprezentacji mocno uderzył jej do głowy, a samym staniem w kącie meczy się nie wygrywa. porównując: Kinga to też 4. skrzydło świata, ale w każdym spotkaniu, nawet o pietruszkę, gryzła parkiet i swoją "najemniczą" pracę wykonywała na najwyższym poziomie