LiczyHrabia - lubi

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Oprócz dwóch błędów sędzia słusznie dawał ostrzeżenia!
  Błędem było puszczenie wyścigu z Leonkiem (do wykluczenia) oraz ostrzeżenie dla zimnego w biegu gdzie ciapek wjechał w taśmę.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Świder potknie się o słomę z butów prezesa a po 3 meczach złapię dobry kontakt z zawodnikami

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  "...Może doradzać, być obok, wspierać trenera swoim autorytetem, ale to wszystko..." - Świącik jaki on ma ten autorytet, że Cieślak przez niego odszedł?!

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  To stary komuch będzie innych uczył jak powinno się postępować uwlaszczył się na państwowym majątku wielki biznesmen to jest kręgach a nie wielki biznesmen.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Zapomniałem jeszcze napisać o Dryle.... Miałem jakiś szacunek do niego ale od dwóch magazynów koleś zaczyna mnie irytować!!!! W poprzednim magazynie siedział skwaszony (być może to pokłosie Śmiesznego gkm i problemu do Misia Lopacinskiego, który to w trakcie trwania transmisji otwarcie mówił jak wygląda sprawa w Grudziądzu, a tych wieśniaków prawda zabolała za bardzo i polecieli na skargę) Wczoraj jak Krzysiek poruszył temat nudy z toru to Dryle z pewnością głupio się zrobiło. Ryja wydziera co bieg, pucuje się, udaje że coś tam się dzieje na tym torze a tu za chwilę przychodzi taki Krzysiek i podcina wszystkim skrzydełka. Do tego stawia jakieś puste argumenty podczas dyskusji i kręci nosem jak rozpieszczony chłoptaś. Może te kłódki za bardzo mu łeb do ziemi przyciągają i nie ma jak porządnie powietrza złapać? A ten programik "młody junak" niech sobie odpuszczą. Na siłę robione "zapchaj 5 min na antenie". Rechot Tomka i Mirka tyle.... Bo nawet zegara od kilku wyzwań nie potrafią porządnie zrobić. Słabe to

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Jak można poważnie traktowac dyscyplinę sportu, w której kilka kropel deszczu odwołuje wydarzenia w najlepszej, najszybszej, najbogatszej, ble ble ble, lidze świata? Jak można zaplanować jakiś wspólny wieczór, spotkanie jak szansa na mecz wynosi 50% - będzie albo nie? Jak przyciągnąć nowych kibiców, gdy w tv są serwowane szopki jak np. z Częstochowy?

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Ten Pan z Włókniarza to niech sobie reformuje swój jadłospis tygodniowy,oczywiście w scisłym porozumieniu z żoną.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  To jest kompromitacja całej ekstraligi żużlowej,żeby zawodnicy i trenerzy rządzili.Sędzia i komisarz toru wygląda na to że nie mają nic do powiedzenia to jest po prostu kpina.W Szwecji czy w Anglii jezdzą na gorszych torach i jakoś nikt nie płacze,że tor taki czy owaki.Nie długo zawodnicy przyjadą na mecz i powiedzą,że nie jadą bo tor jest za twardy albo za miękki do tego może dojść bo za dużo zawodnikom pozwalają.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Delegacie Komsta!
  Widać zostałeś wydelegowany to siania covidovej paranoii i glupoty.
  Moze napiszesz cos o zwykłej grypie,wylewachlub zawałach,ktore przynoszą znacznie większe zagrożenie i ryzyko śmierci..
  Bo to o czym piszesz to już jest typpwe sianie fermentu.... dalej przełam sie biedoku..

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Korona i jego bohaterzy.. kasjerka w sklepie,kierowca karetki,tramwajarz i kierowca autobusu... czy wy żeście pogłupieli ludzie ! Nie widzicie ,że wirus groźny jak grypa was oglupił ,plus media i panikarze,co dwa razy kichnął w marcu i leciał do zakaźnego ,bo myślał ,że umrze zaraz podłączony do rwspiratora.. ludzie umierają każdego dnia,tylko tym stwierdzają koronę,która się do śmierci nie przyczyniła w żadnym stopniu,po prostu była obecna,ale w statystykach widnieje jako ofiara... włączcie myślenie i skończcie z tym debilizmem . Śmiać mi się najbardziej chce z tych ludzi,którzy oficjalnie mogą po ulicach chodzić już bez masek ,a zapier#ala dalej jeden z drugim i to w rękawiczkach... szok! To ci debile nakręcili pseudo pandemię ,bo zobaczyli liczbę ofiar na pasku w tv. Za kilka lat ,będzie się oficjalnie mówić o faktach i wszyscy będą się śmiać z pseudo pandemii. Korona podobno ma 350.000 ofiar,a grypa co roku miała 500.000. Statysyki są przekłamane. Szansa na przeżycie z koroną to 99.9% ,bo tak naprawdę na powikłania w płucach z koroną ,po zmianach stwierdzonych przez wirus zmarło kilka osób. Nie można mylić obecności wirusa z jego obecnością i śmiercią ,przeważnie 80latków,z innej przyczyny.. jprd !

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Mamy obecnie w mediach cenzurę gorszą niż za Urbana. Przejrzyjcie statystyki, nie ma większej śmiertelności niż w ubiegłych latach. Chcą szczepić wszystkich niebezpieczną szczepionką no covid-19, która może wywołać poważne choroby gdy ponad 80% populacji przechodzi wirusa bezobjawowo. Skuteczność szczepionki może być znikoma, bo wirus mutuje. Nie możemy na takie rzeczy pozwolić.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Towarzysz Komarnicki nie zna przekazu dnia swojego ugrupowania politycznego bo według platformy WIRUS ZABIJE POLAKÓW POPRZEZ KOPERTY WYBORCZE a tu pomysł o otworzeniu stadionów dla kibiców i imprezach masowych ?

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Stary komuch udziela lekcji demokracji

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Niestety mądre głowy nie chcą zrozumieć, że wirusy były, są i będą. Ludzki organizm je przerabia i uodparnia się na nie. Wirusów są miliony. Słabe jednostki przyroda wyeliminuje. Mocne uodpornią się i przekażą mocne geny dalej. Tak działa ewolucja. Niestety ktoś na siłę próbuje nas "uratować". Zastraszyć społeczeństwo a potem ogłosić że jest szczepionka...np. .za 100 zł.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  A zwycięzca turnieju o koronę B Chrobrego w Gnieźnie mógł bybjezdzic z mieczem

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Czytam, że starsi kibice pamiętać mogą żużel z 2009 roku. Jeżeli ja pamiętam z początku lat 60-tych, to może nie jest jeszcze tak źle?

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  - BIZNES I POLITYKA... Prywatny folwark panów Świącika , Jarząba i Mleka tam liczy się tylko frekwencja i kasa ! - Wszystko odpowiednio upolitycznione komuchami z Matyjaszczykiem na czele... Taka jest prawda...

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Za śp Gapińskiego to były prawdziwe SF .Rzetelne dziennikarstwo a teraz jak z łapanki.

 • LiczyHrabia lubi Komentarz

  Kuczera, mogę cię zapewnić że tak by nie wyglądał finał. Z pewnością byłyby zupełnie inne pary, a tak właściwie w nowej tabeli biegowej tych par już nie ma. Nowa tabela rozbija jazdę parową. Kompletna kicha.