BartekS1979 - lubi

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Juniorzy Motoru też do minusów

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Motorowi to trzeba solidnego krajowego seniora
  Jamróg i Miesiac to pierwszoligowe kozioły , nie ma cudów.

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Cóż wiadomo kto przyjeżdża trzeba liczyć na zmęczenie materiału 3 mecz w tygodniu Hydry .46:44 trzeba wierzyć tym bardziej u siebie .

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Kępa powie Griszy a Grisza Artiomowi.......

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Bardzo mądry komentarz z forum Lublina mam nadzieje ze kto,s sie nie obrazi ze tu go wklejam:)Najmadrzejszy post jaki czytałem od 28 lat.
  Co do Przedpełskiego, nie mam najmniejszych wątpliwości, że upadek był celowy. To, że wykonał go nieumiejętnie i się przy tym obił (jakże mi przykro!) nie może w żaden sposób wpłynąć na ocenę sytuacji. A ta była następująca:
  - mówimy o zawodniku, który jest seniorem, ociera się o kadrę Polski i, jak wskazują jego ostatnie wyniki, jest obecnie w szczytowej formie
  - zawodnik jechał u siebie i był to jego piąty start tego dnia, wcześniej dwa razy wygrał i raz był drugi
  - w ciągu zawodów pokonano 120 łuków, z tego 90 w szprycy. Upadek tym wywołany wydarzył się jeden raz.
  - do upadku doszło w biegu, w którym Motor miał bezpieczne podwójne prowadzenie
  - wywrócił się zawodnik jadący na ostatniej pozycji, nikogo nie atakujący, w zwykłej, całkowicie typowej sytuacji torowej trzeciego okrążenia wyścigu, w którym nic już się nie ma prawa zmienić
  - wywrócił się zawodnik słabszy od kolegi z pary - kolega z pary miał większe szanse na odwrócenie sytuacji w powtórce
  - do upadku doszło w takiej fazie meczu, w której dowiezienie podwójnego prowadzenia dawało gościom niemal pewne meczowe zwycięstwo
  - do upadku doszło na trzecim okrążeniu - ostatnim, na którym można to było zrobić bez konsekwencji w postaci zaliczenia wyniku
  - upadek poprzedziła utrata mocy, ale nikt nie wspomniał o defekcie
  - zawodnik nie podjął żadnej walki o utrzymanie się w torze jazdy
  Jeśli w świetle powyższych faktów ktoś chce wierzyć, że upadek nie był intencjonalny, to mu wolno, ale sam sobie wystawia laurkę, tak jak wystawił ją sobie wczoraj Leszek Demski i cała ekipa nSport z wyjątkiem Dryły, któremu nie pozwolono się wypowiedzieć. Na szczęście mógł przewracać oczami i z tego prawa skorzystał.
  Gdybyśmy nie wygrali tego meczu, byłby to wał sezonu, a nikt z ekspertów tego nie zauważa. Jest to kompletna kompromitacja nSportu oraz ligi. Przy tym szkoda nawet wspominać o ostrzeżeniach dla Hampela i kompletnym lekceważeniu znacznie dalej idących prób kradzenia startów przez Madsena.
  Drużyna odpowiedziała na te wały w najlepszy możliwy sposób.
  Mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy klepać Przedpełskiemu, jak przyjedzie do Lublina. Sam podwoję wysiłki, aby nabyć bilet na mecz i osobiście patafiana wygwizdać, choćbym miał to zrobić sam.

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Widać wyraźnie Przedpełski puścił gaz i jechał w płot ewidentnie a ŚWIDERSKI pierdoli od rzeczy ! Ewidentna czerwona kartka !

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  nie ma ch*ja na mariole, mają 4 punkty przewagi a w talii jest 4 Lubelskich muszkieterów

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Nie miałem pojęcia że wśród kibiców jest "TYLU PSÓW OGRODNIKA."
  Jeszcze kilka dni wszyscy wiedzieli że mecze oglądamy w TV a teraz problem ,ze część kolegów jednak pójdzie na stadion. Przecież to chore.
  To nie jest dzielenie kibiców na lepszych i gorszych -oni sami się dzielą na mądrych i głupich,
  na rozsądnych i zawistnych.............................................Taki dowcip:" modli się polski katolik i mówi: Boże, mój sąsiad ma piękną krowę a ja nie mam. Czy możesz sprawić aby mu ta krowa zdechła ?"Tak właśnie myśli część kiboli tu piszących. A teraz róbcie to co najlepiej wam wychodzi- minusujcie aż poczujecie ulgę.

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Pan Michał Piegza szuka sensacji. Panie redaktorze może przypomni Pan wszystkim na forum na ile meczy został zawieszony sędzia spotkania Hutnik-Motor za swoje ''bezstronne'' sędziowania (czyt. wypaczenie wyniku meczu)

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  KOMUNIKAT ZARZĄDU PZPN V/2019Z DNIA 23 MAJA 2019 ROKU
  5.5.2. w przypadku nierozegrania wszystkich meczów między tymi Klubami (mecz i rewanż) kolejno punkty 5.2.1 d), e), f) i g) niniejszego regulaminu.5.2.1. d.przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek.....NIE MAM WIECEJ PYTAŃ!!!!!

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Transfery efektowne jak na naszą ligę. Czy wypalą czy nie to czas pokaże, jedno jest pewne nasza młodzież - Ola, Natalia, Dominika będą mogły uczyć się od dziewczyn które grały w mocniejszych ligach niż nasza. To plus osoba trenera może dać im duży impuls do rozwoju. Mam też nadzieję że Kim będzie miał pomysł na Dagmarę bo dziewczyna od kilku lat stoi w miejscu.

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  za Dziennikiem Wschodnim - nick 121212 :
  "Jeśli chodzi o sprowadzenie Dżina do Lublina, to jest to bardzo dobry "zakup". Powiem więcej, że nie spodziewałem się tej klasy zawodniczki w Lubelskim zespole. Mówię tu o pieniądzach za jakie przyszła (tak mi się wydaje, że nie przyszła za duże pieniądze do nas grać). Natomiast jeśli chodzi o klasę tej zawodniczki to jest naprawdę dobra. I nie mówię tu o przeciętnej klasie. Wydaje mi się, że będą z niej tu zadowoleni. A jeszcze jak przyjdą dwie, czy trzy zawodniczki z którymi są rozmowy prowadzone to Zagłębie będzie mogło jedynie pozazdrościć " .
  Ale zobaczymy, czas pokaże - boisko zweryfikuje wszystko ( 24/182 ) !

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Mam nadzieję że w lidze wróciliśmy na zwycięską ścieżkę .Cieszy powrót do składu dwóch zawodniczek,oby był to początek w tej kwestii.Co do Dagi,to nie widzę Jej w przyszłym sezonie w naszym zespole,jeśli się mamy rozwijać sportowo.Szybkości jej nie brakuje,ale techniki już tak,mały repertuar rzutów,częste przerzutki bramkarki ,na naszą ligę jest ok. ale na coś więcej już nie.

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  @Only Retro Speedway: Dokładnie na Kresową! Tam jest ich miejsce !

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Motor piłkarski (tzw Spartakus) to trup od wielu wielu lat utrzymywany przez miasto czyli podatników. 1500 widzów (o ile dane są prawdziwe) toby na taki super stadion przychodziło wszędzie i na cokolwiek, niekoniecznie na piłkę. Wybudowanie tego stadionu dla takiego klubu to była jedna z większych defraudacji pieniędzy w historii polskiego sportu. Miasto cały dopłaca do interesu i nie pomoże tu żaden Al Bano itp, do których zresztą też trzeba dopłacać, żeby stadion odwiedziło tyle osób ile się zadeklarowało wyciągając łapy po dotacje. Miastu boom na żużel spadł z nieba, ale go nie wykorzystano. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem było przekształcenie Areny w obiekt żużlowy, a kopaczy wykopać na Kresową czy gdziekolwiek

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Zdobył mistrza Europy w ostatnim sezonie, wiec logiczne jest że z automatu powinienem mieć stałe miejsce w GP. Może ktoś mi zarzucić stronniczość bo jest zawodnikiem Koziołków, ale taką samą miałbym opinie jakby to był zawodnik innego klubu.
  To że głośno o tym mówił świadczy tylko o tym że za wyniki sportowe oczekuje klarownych decyzji, a nie załatwiania awansów przy zielonym stoliku...

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  @brak_zawodnika: srednia 8pkt ale ty tu jestes ekspertem.Spod torby ostafa wyszedles czy jak?

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Powalczyć o play off mogą, ale coś mnie się wydaje, że pierwszy mecz sezonu 2020 pojedziemy w Rybniku i wynik tego meczu pokaże czy pojedziemy w play off (ew. porażka będzie tym co przegrana Grudziądza w Lublinie w sezonie 2019)

 • BartekS1979 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika