KSSG82 - lubi

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Dzieki chlopaki za fantastyczny sezon!!!!Proud to be yellow!!!! ;))

 • KSSG82 lubi Komentarz

  A ja będę powtarzał w kółko. Ani Falubaz, ani Stal nie są tu winni (mam na myśli zawodników, trenerów, kibiców). Od tego mamy GKSŻ - niech się zajmą tym do czego są stworzeni, a nie np. zabierać "próbę toru", bo będzie fajniej. Sedzia zawodów jest przedstawicielem GKSZ na meczu i to On i tylko On powinien zainterweniować tzn. przerwać mecz we wpółpracy z jej Najwyżyszmi Władzami - przecież są komórki to nie XIX wiek ! ! !. Wiadomo że po takiej tragedii poddanie decyzji ku woli wszystkim to jakiś absurd, przecież każdy ze środowiska przeżywa to na swój sposób i w takiej sytuacji są ogromne emocje - po co ? b Jeszcze raz powtarzam Niech się GKSŻ nie wybiela to Oni tu i wyłącznie Oni są przyczyną a później skutkiem (zresztą to nie pierwsza ich niepoważna i nieprofesjonalna decyzja) sytuacją, która się następnie zrodziła w parkingu. LEE SPOCZYWAJ W POKOJU. /b A kibiców proszę nie przeknujcie się już o swoich racjach co do poszczególnego klubu. I żeby nie było ja jestem kibicem GKM-u Grudziądz.

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Hehh, staram się być obiektywny w ocenie tego spotkania... U nas jest ten WIELKI problem, że druga linia to kompletna totoliga!!! Nigdy nic nie wiadomo!!! Jeśli zawalą, na pewno mamy w torbę i to wszystko przy założeniu, że liderzy zrobią swoje... Bo jeśli i któryś z nich zawali, to będzie kompletny blamaż 60:30!!!

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Jak by był Klindt to Kasprzak zrobiłby 15!! ;) takie gadanie nic nie daje! nie było go i już! każdy mecz jest inny! Moze np. przyjechać Zielona i tam wysoko wygrać, a my z kolei wygramy w zielonce! to jest sport! i kwestia dnia!Brawa za zacięty meczy dla obu ekip! Mamy lidera! Staleczka mamy lidera!!!

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Widzę, że gorzowianinom przydały by się kubły zimnej wody na łby. Może i wygrywacie sobie teraz mecze, ale pamiętajcie, że historia lubi się powtarzać
  Co do meczu to na początku wątpiłam w szanse Wrocka i myślałam, że to będzie pogrom, ale na szczęście chłopaki się ogarnęli i pokazali na co ich stać. Gratulacje.
  Trzymam kciuki za Wrocław, a Wy napinacze z Gorzowa lepiej zajmijcie się czymś pożyteczniejszym niż kompromitowanie się w internecie, chociażby dla dobra własnej drużyny bo wstyd im przynosicie.

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Mecz bardzo ciekawy. Gollob pokazał, że gdy drużyna go potrzebuje to stanie na wysokości zadania. Szykują się elektryzujące derby, których nie mogę się już doczekać. Co do wszystkich internetowych napinaczy - z pewnością Gorzów zajmie 1. bądź 2. miejsce w tabeli, ale jak historia niejednokrotnie pokazała faza play-off rządzi się swoimi prawami, także medali nie należy jeszcze rozdawać. Pozdrawiam

 • KSSG82 lubi Komentarz

  Chciałbym, żebyś się mylił :) Pierwsza runda była niewiadomą i kilku zawodników zwalało winę na to, że sprzęt nie był w 100% przetestowany(HA). Teraz są już na miejscu i wszyscy powinni pojechać na dobrym poziomie.
  Fajnie zapowiada się drugi wyścig. Gollob, Hampel i Pedersen. Myślę, że już mały finał i do tego grona dołączy Herbie ; )