fazi471 - lubi

 • fazi471 lubi Komentarz

  Chyba nikt o zdrowych zmyslach nie myslal ze tata wyrzuci syna z teamu na koszt Pereza, bo kto by tak postapil? Po 2 Stroll jezdzi coraz lepiej i w tym sezonie jezdzi na podobnym poziomie co Perez, nawet w klasyfikacji jest wyzej od niego co prawda Meksykanin nie pojechal w 2 Grand Prix ale sam jest sobie winien. Po 3 Stroll ma 21 lat a Perez 30 wiec nawet jakby nie bylem jego synem to jest lepsza opcja tym bardziej ze chlopak sie rozkreca i hejt jest mocno przesadzony.

 • fazi471 lubi Komentarz

  Nie jestem w stanie zrozumieć, po co niektóre złośliwe miernoty tu się zalogowały!!!!! Jak widać po komentarzach, poziom zarówno dziennikarzy, jak i czytelników SF spada z prędkością światła. Potraficie tylko obrażać polskich (i nie tylko)sportowców, co jest wykładnikiem niskiej samooceny własnego ego, wynikającym zapewne z braku nie tylko wykształcenia i pozycji społecznej ale również kultury osobistej!!!!

 • fazi471 lubi Komentarz

  A gdzie te pierdoły sezonowi znawcy co beczeli tak, a tu proszę orlen zarobił 400 mln przy wydaniu 40 mln plus marketing TERAZ DALEJ MOŻECIE BECZEĆ że macie tak źle i was olewają i nie dają I BĘDĄ OLEWAĆ I NIE BĘDĄ DAWAĆ bo jesteście nic nie znaczącymi ludkami.

  Osiągnij coś potem wymagaj!!!!!!!

  Zawsze za Robertem brawo!!!!

 • fazi471 lubi Komentarz

  Williams brnie w swojej głupocie. Zastanawiam się czy powinno być miejsce dla niego w F1 w przyszłym sezonie. Formuła to świat wielkich pieniędzy i każdy o tym wie .Tak zawsze było. Mimo osiągnięć w przeszłości Williamsa nie stać na starty w F1. Bezsensowne zarządzanie zespołem do niczego nie prowadzi. Kasa w pompowana przez Rosjan w ubiegłym sezonie czy Orlen w tym nie posłużyły do rozwoju bolidu. Poszły na utrzymanie bieżącej ekipy i całej fabryki. To tak jak utrzymywanie nierentownej stoczni czy kopalni. To droga do znikąd. Życzę Robertowi powodzenia w nowym wyzwaniu. Jest świetnym kierowcą i wierzę że jeszcze zaistnieje w F1 w 2021 r na torze jako etatowy kierowca

 • fazi471 lubi Komentarz

  Robert ...do boju.

 • fazi471 lubi Komentarz

  Widzisz Mirek! To pytanie świadczy że temat Cię przerósł, więc nie pytaj więcej bo się ośmieszasz.... gogle masz w kompie to zacznij od tego, polecam. Tak trzeba zaczynać jak się chce komentować coś o czym nie masz pojęcia, to oczywiście też nie za wiele ale chociaż coś...pozdrawiam

 • fazi471 lubi Komentarz

  Przestańcie!!! Szydercy, zazdrośni, nieudacznicy!!! Robert Kubica jest najlepszym polskim kierowca czy wam się podoba czy nie !! Bądźcie w końcu z kogoś dumni i przestańcie pierd..ć....

 • fazi471 lubi Komentarz

  Co Wy z tym Kubicą ? On jest sam sobie winien że tak przerwał wspaniała karierę(uważam że mógł walczyć dobrym bolidem o mistrza świata) ale wolał dorobek więc wyszło jak wyszło. Teraz że winem kierowców bo Kubica rezerwowy. Tam wina samochodu A nie kierowców.

 • fazi471 lubi Komentarz

  Podzielam zdanie Hulkenberga, tylko nie w czysto sportowym aspekcie. Szanse są 50 na 50. Zdecyduje kasa którą Sirotkin może wnieść, ale nie musi. Sprawa mundialu w Rosji mocno komplikuje sprawę w 2018r. Może braknąć darczyńców bo ci będą zainteresowani promocją na MŚ w kopanej. Jedno jest pewne - obaj panowie zostaną w Williamsie, ale ktoś będzie się musiał pogodzić z rolą kierowcy testowego. Sprawa jest o tyle skomplikowana że w 2019r. kończy się Williamsowi umowa ze Strollem a ten ma zakusy na kupno Force India. Wtedy Williams zostaje za dwa lata na lodzie bez znaczącego wsparcia. Pozbycie się Sirotkina w obecnym czasie to duże ryzyko że w przyszłości może być ciężko znaleźć kierowcę z tak dużym zapleczem finansowym. Dlatego Williams dużo ryzykuje zarówno stawiając na Roberta jak i na Sirotkina. Bo jeśli Sirotkin się nie sprawdzi to będą dalej w stagnacji, bo co z tego że kasa wpłynie jak wyników będzie brakować mimo dobrego bolidu którego potencjału nie będzie umiał nikt wykorzystać. A każdy kierowca ma swoje upodobania odnośnie ustawień. To co będzie pasować Robertowi nie koniecznie musi innym. Kiedyś sam Haidfeld się dziwił na wizji jak na takich ustawieniach można tak zapie...ć. Jeśli posadzą go na ławie to za rok mogą znaleźć się na niego inni chętni, Stroll zabierze manatki i zostają na lodzie. Za to Robert to większa szansa na rozwój, dzięki doświadczeniu i umiejętności rozumowania aspektów technicznych bolidu mogą mieć szansę na spory postęp, a po sezonie bez żalu mogą pożegnać się ze Strollem i dać obiecany fotel Sirotkinowi. Ale nikt nie wie jak sobie Kubica poradzi. Wybór między dżumą a cholerą ;-) W obu przypadkach spore prawdopodobieństwo na porażkę, stąd burza mózgów w teamie. Ostatnie zdanie będzie należało do sir. Williamsa i mam głęboką nadzieję że postawi na Roberta. Nikt inny go nie zrozumie tak jak on. A Robert potrafi naginać na wszystkim co ma cztery koła, nawet prowadząc jedną ręką. Nikt tylko nie wie jak poradzi sobie w tłoku. Nie dziwię się Williamsowi że tle czekają z decyzją bo ta jest wyjątkowo trudna w tym przypadku. Stawiając na Roberta mogą zyskać wszystko albo nic, bo sukces przyciąga pieniądze sponsorów.

 • fazi471 lubi Komentarz

  Wyraźnie jeden z poprzednich artykułów jest zatytułowany "Williams nie chce dyskusji na temat tempa Roberta Kubicy" Chodzi o to że sam zespół nie przywiązuje aż takiej uwagi na czasy. Dziennikarze i kibice tylko spekulują bo to jedyne co ogólnie było dostępne na tablicy podczas testów i tylko to możemy porównywać.
  Z drugiej strony prawda jest taka że faktycznie Kubica wcale nie jest jakoś przekonywująco szybszy od Sirotkina - po prostu są równorzędnymi kierowcami z tym że Kubica jest bardziej doświadczony i potrafi przekazać zespołowi pewne wskazówki aby w przyszłosci poprawić bolid.Lepiej po prostu współpracuje z zespołem.
  Czasy uzyskane podczas testów nie są głównym argumentem co do angażu kierowcy.
  Prawdę mówiąc Williams'owi może i bardziej chodziło o sprawdzenie i przekonanie się czy aby Kubica nie jest przypadkiem zbyt wolny i nie odstaje od Sirotkina poprzez swoją niesprawność, a nie o ile jest od niego szybszy - bo to jest różnica.
  Dorównuje Sirotkinowi - a to oznacza ze może być lepszym rozwiązaniem dla zespołu.
  Do chwili ogłoszenia składu przez sam zespół Williamsa, to wszystko to są tylko spekulacje i domysły...