Big Bob - lubi

 • Big Bob lubi Komentarz

  Czy ja dobrze rozumiem: firma Trawnik zawaliła z kretesem już jedną murawę, ale że jej oferta była teraz najtańsza, to znowu jej powierzono położenie trawy. I znowu zawaliła. Będzie następna impreza, znana nam firma znowu przedstawi najkorzystniejszą ofertę i znowu będzie kładła trawę ...

 • Big Bob lubi Komentarz

  murawy boiska są tak doskonałe a u nas takie nędzne

 • Big Bob lubi Komentarz

  Firma "Trawnik" ciekawe kto z PZPN ma powiązania z tymi nieudacznikami.... Nie potrafią przygotować dobrej murawy już od 3 lat.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Brawa za odwagę dla tego Pana ! Mam tu na mysli pilkarza FC Porto. Zresztą na jego miejscu zachowałbym się podobnie. Wiadomo, że kibice prawie zawsze prowokują przeciwnika, ale są pewne granice.

 • Big Bob lubi Komentarz

  @Leszek Jordan: Widzę, że kolejny ograniczony dołączył do "kółka wzajemnej adoracji" /z prezesem Jan K. na czele/, który swoją biedę intelektualną stara się ukryć pisząc paszkwile nt osób trzecich. Zyczę tobie owocnych "pomysłów", ponieważ twój prezes ogranicza się do tych samych komentarzy - treści, przy czym wymyśla jakieś wyimaginowane statystyki, które świadczą o tym, że jego mózg rdzewieje. Na koniec muszę ci powiedzieć, że twój komentarz nt wykopków jest BEZNADZIEJNY. Dwa zdania - dwa razy jedno i to samo. A swoją drogą mógłbyś wyjaśnić słowo "Lewatywa" pisane dużą literą? W słowniku oraz w wyrazach blizkoznacznych takiego określenia nie znałazłem. Miłego dnia.

 • Big Bob lubi Komentarz

  i dobrze. On ma "To coś" tylko głowe musi chyba odblokować. Mysle, ze to dobry kierunek dla niego w tym momencie.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że to dobry kierunek. Tylko do tych tzw. dziennikarzy. Jak przechodził do Milanu, to pisaliście same zachwyty, a jak Milan słaby i gorzej Piątkowi to zamiast kamizelki ratunkowej, rzucaliście i rzucacie mu kamienie! Ot, polska etyka moralności i zazdrości!!

 • Big Bob lubi Komentarz

  Słaba liga to i łatwo o gol

 • Big Bob lubi Komentarz

  jeszcze 5-6 meczow i "cudowne dziecko" z Borussi przescignie ich obu.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Był ikoną polskiej piłki a robi z siebie dziada. BVB pozbyła się go mimo protestów kibiców, bo widocznie uznali że nie wróci do formy sprzed kontuzji i tak właśnie było. Kilka meczów, kontuzja, leczenie, kontuzja i tak w kółko, a to tylko słaby klub gdzie nie trzeba grać na 120% jak na mistrzostwach. Obecna forma to 30% tego co prezentował 5 lat temu i on się pcha do kadry? Przez takie zachowanie rozmienia się na drobne jak Adamek. Jeżeli Brzęczek powoła go na ME, to będzie takim samym dziadem, bo Błaszczykowski zejdzie z boiska w pierwszym meczu po 20min. gry i tylko komuś miejsce zabierze.

 • Big Bob lubi Komentarz

  To tylko świadczy o poziomie Wirtualnej Polski i jej pseudo "redaktorów"!

 • Big Bob lubi Komentarz

  Cały mecz w barwach Rossonerich rozegrał Krzysztof Piątek.

  Chyba inny mecz oglądaliśmy, bo wydaje mi się, że Krzyśka zmienił Cutrone w 74 minucie.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Nie powinno być zabawy w ostrzeżenia tylko od razu sędzia powinien przejść do kroku trzeciego i przerwać mecz i dać walkowera . Za głupotę trzeba płacić raz będzie walkower to się nauczą jak się zachowywać na trybunach

 • Big Bob lubi Komentarz

  Jesteś zwykłą ludzką gnidą

 • Big Bob lubi Komentarz

  Jesteś też durniem!

 • Big Bob lubi Komentarz

  Ja mam taką propozycję. Niech wypowie się ten kto nie łamie przepisów a posiada prawko.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Oby Piątek trafił w odpowiednim momencie do odpowiedniego zespołu, jest młody utalentowany, ilość strzelonych bramek pokazuje jakim jest skutecznym snajperem. Powodzenia Krzysztof.

 • Big Bob lubi Komentarz

  Moze niech Piątek poczeka do lata z transferami? A w drugiej rundzie niech udowodni swoją prawdziwą wartość

 • Big Bob lubi Komentarz

  Która reprezentacja gra dwoma "dziewiątkami" na świecie? Żadna


  A my sami to co? Duet Lewandowski-Milik w eliminacjach do euro (najskuteczniejsi w Europie w tamtym okresie przypomnę) i na samym turnieju we Francji? Czemu wtedy nie krytykował, że "nikt tak przecie nie gra", "skończy się ośmieszać"?

  Kto to jest Piątek? [...] Zrobiliście z niego światowej klasy zawodnika. Dlaczego? Dlatego, że strzela w klubie? A nikt z was nie zastanowił się nad tym, że są zawodnicy tacy, którzy kapitalnie grają w klubie, a w reprezentacji nie istnieją. To jest inna piłka. Co Piątek pokazał z Irlandią? A z Portugalią? Raz mu się piłka od głowy odbiła po rzucie rożnym, gdy bramkarz zawalił -


  No to jest wybitnie żałosna wypowiedź. Wiadomo że nie ma co pompować, ale jak ma "zaistnieć w repce" jak nie będzie miał ku temu okazji? Napastnika rozlicza się z goli - nieważne czy są fartowne, z akcji czy z karnego. Gol to gol. On przynajmniej coś strzelił w tych dwóch meczach w odróżnieniu od pozostałych.
  Piłka mu się od głowy odbiła?? -.- Serio? To jest "ekspert"?

 • Big Bob lubi Komentarz

  W tym kraju w piłce nożnej nigdy nie będzie sukcesów.
  Ciągle wszystko budowane jest na zgliszczach. Zawsze trzeba zaczynać od zera.
  I nic dziwnego, skoro po blamażu na mundialu do dzisiaj nie wiadomo jakie były tego przyczyny. Stąd eksperymentowanie. A przecież gdyby Boniek doprowadził do prawdziwego rozliczenia drużyny Nawałki to byłoby wiadomo co było dobre - i to trzeba zostawić, a co jest do zmiany i poprawy - i nad tym by nowy trener pracował. A tak to Brzęczek porusza się jak dziecko we mgle bo nie wie na czym stoi. A winę za to ponosi Boniek, bo jak najszybciej uciął spekulacje po mundialu, zwolnił Nawałkę bez prawdziwego raportu z przyczynami odpadnięcia z mistrzostw i teraz jest znowu pustynia. I znowu wszystko jest od teraz budowane. Jak zawsze w Polsce. A po niezakwalifikowaniu się do Euro 2020 przyjdzie nowy trener i znowu zastanie zgliszcza.
  Ja bym jednak zaczął od wyrzucenia Bońka - ten facet dba jedynie o własne interesy.