ostry.pp - lubi

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Cytat roku to Olo z eleven po 15 biegu z Gnieznem i jego... Z motórem go z motórem:)

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Lublin może mieć cieńko z Ostrowem play -off rządzi się swoimi prawami

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Bardzo dobry ruch.... Przynajmniej nie dostaje punktów na Juniorach.

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Trzeba było zrobić 50 podstron. Na kazdej po jednym zdaniu. jesteście żałośni.

 • ostry.pp lubi Komentarz

  A czy moge miec to w DUPIE.

 • ostry.pp lubi Komentarz

  I jeszcze jedno
  Kibice ROW-u i jego władze
  Macie w swoich szeregach młodego człowieka który dzisiaj przeżywa również swoją tragedię, On was teraz potrzebuje.
  Kacper - pamiętaj o słowach Jacka Rempały - to nie Twoja wina, nie chciałeś, nie wiń się za to.
  Kacper - show mast go on
  Trzymam za Ciebie kciuki!

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Niech GKSŻ się zastanowi czy chce, żeby kolejne kluby ubyły na dłużej z żużlowego rynku. Żużel to nie piłka nożna gdzie jest z 5000 klubów. Każdy ośrodek, który nie jedzie w lidze może potencjalnie zniknąć nie na rok tylko na dłużej (Świętochłowice, Poznań, Warszawa) lub na zawsze. Więc GKSŻ powinien zrobić wszystko aby Lublinowi, Gnieznu i Ostrowowi pomóc, a nie je sekować. Dla kogo jest ta organizacja? Dla paru facetów, którzy chcą zarobić pieniądze, czy dla klubów? Zamiast wdrożyć nadzór nad klubami i procedury naprawcze, żeby nie tracić kolejnych ośrodków GKSŻ utyskuje tylko nad sytuacją, za którą w wyniku braku strategii odpowiada! Jak macie tam tylko narzekać to się rozwiążcie skoro macie taką krzywdę! Niedługo sami będziecie jeździć rowerem po pokoju. Należałoby rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji na 4 wiatry! Gdyby patrzeć na przepisy to pewnie w lidze ogólnie jechałoby z 10 drużyn. Nawet Orła zgodnie z wymogami nie powinno być (nie mają przecież oświetlenia!). Może czas zorganizować oddzielny Polski Związek Żużlowy jako samoddzielny podmiot bez podległości PZMOT-owi? Może być PZPN, PZKOSZ to może być i PZŻ!

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Kazdy klub jest wazny.Kazdy wzmacnia polski zuzel.I ten wielki bogaty i ten maly i biedny.Nawet ten ktory upadl i teraz sie podnosi.Kazdy bez wyjatku.Bo klub to kibice i zawodnicy.Bo klub to tradycja,historia i czesc dorobku kulturalnego.I regionu i kraju.Dbajmy o kluby.Bez nich nie bedzie nie bedzie nic.Zawodnicy przychodza,odchodza,koncza kariery tworza historie.Ale to klub jest zbiorowa ich pamiecia.Kazdy zasluguje na opieke i pomoc.

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Jeśli zostanie spłacone zadłużenie to dlaczego nie?
  Bez względu na jakiekolwiek animozje, których według mnie pośród prawdziwych kibiców różnych klubów nie ma, a są tylko wytworem marginalnej grupy pseudokibiców w obecnej sytuacji powinniśmy się cieszyć z każdego uratowanego ośrodka bo sytuacja jest dramatyczna...

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Jak widzę minusowców nie brakuje,Dla tych co stawili minusy,Jeżeli Ostrów nie wystartuje w lidze , To komu źle się zrobi włodarzom klubu Wodniczakowi za pewno nie im to wsio równo, Kto na tym traci zawodnik po ogłoszeniu bankructwa kasy widzieć nie będzie, Nie ,którzy wołali jak się robi zawodnika w konia i puszcza z torbami , Czyli ci panowie są za tym aby tak robiono gratulacje im składam ,Fan jak ma się czuć że został oszukany, Ciekawy bym był jak by tego fana co minusa wstawił jego klub się znalazł w takiej sytuacji co by powiedział, Pozdrawiam minusujących,

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Brawo Ostrów, walczcie do końca. Trzeba ratować każdy ośrodek żużla w Polsce. Trzymał za was kciuki. U nas w Rzeszowie też bryndza, ale może będzie lepiej. Nieważne w której lidze wystartujecie, ważne, że w ogóle będzie żużel w Ostrowie.
  Jestem za połączeniem I i II ligi

 • ostry.pp lubi Komentarz

  jak spłacą długi to nich jadą. Inni nie płacą i również jadą a to już nie jest fer!

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Ponad 200 wpisów..Jest temat Ostrowa jest możliwość frustratów z koziego grodu, lajkonikowa i prawie ekstraligowców z biedaszybów ,żeby się dowartościować! Dawać dawać

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Nie mogę strawić jednego,zespół który wygrał ligę nie może awansować,bo to i tak nie ma większego znaczenia dla zarządu EL.Po co to wszystko,niech co rok sprzedają miejsca w EL i pojadą ci których na stać lub np. członek zarządu lubi jakiś klub.Jaki sens ma montowanie składu na awans,jak i tak zdecydują względy pozasportowe.

 • ostry.pp lubi Komentarz

  A no oczywiście tak!!! No bo przecież : jak to tak? Żeby Ostrów????? Być to nie może!!! - No ale w ich miejsce GKM - jak najbardziej!!! Bo w końcu kto????- jak nie my!!! - "GRUDZIĄDZ" na EE zasługujemy???? A zresztą konkursowo i tak nikt nie da rady, chociażby dlatego że nikt nie spełni podstawowej wymogi posiadania cmentarza w pobliżu stadionu!

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Dokładnie, mimo że zdecyowanie bardziej kibicuję Rekinom, a fanem Cieślaka nie jestem to tutaj polewaczkowemu trzeba obiektywnie przyznać rację. I tu nie chodzi o fakt, że Czaja by coś zmienił, baa Czaja z roku na rok prezentuje co raz gorszy poziom, ale tu chodzi o zwykłą przyzwoitość. Skoro im obiecał Rzeszów junior to trzeba im było go wypożyczyć. Jego obecność nic by tu nie zmieniła! Nie wiem co chcieli osiągnąć działacze ROWu, ale wiadomo było że wybuchnie z tego afera. Każdy racjonalnie myślący wiedział, że bonus zostanie w Rybniku, więc po co te cyrki? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, jak wam teraz zgaśnie światło jak przyjedziecie do Ostrowa to nie miejscie pretensji :)

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ostry.pp lubi Komentarz

  Centrala do zaproszenia, powinna dołączyć kwit na milion złotych, jeśli chce mieć 8 zespołów w Nice PLŻ. Nikt głupi nie jest by pchać się z motyką na księżyc...