"Arabia Saudyjska". Po tych słowach Mbappe zaczął się śmiać

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Prime Video Francais / Na zdjęciu: Ousmane Dembele i Kylian Mbappe
Twitter / Prime Video Francais / Na zdjęciu: Ousmane Dembele i Kylian Mbappe
zdjęcie autora artykułu

Ousmane Dembele skradł show podczas ceremonii przyznania nagrody piłkarza roku ligi francuskiej. Statuetkę otrzymał Kylian Mbappe, a jego kolega z drużyny powiedział, że napastnik przejdzie do Arabii Saudyjskiej. Jak zareagował sam Mbappe?

Ostatnie miesiące świat futbolu zdominowała saga transferowa, w której główną rolę odgrywał Kylian Mbappe. Francuski napastnik przez długi czas lawirował pomiędzy przejściem do Realu Madryt i pozostaniem w Paris Saint-Germain. Piłkarz pożegnał się już jednak z ekipą ze stolicy Francji.

Nie ujawnił jednak jeszcze swojego nowego klubu. Zdecydowana większość dziennikarzy uważa, że trafi do klubu z Madrytu. Według prezesa La Liga Javiera Tebasa Mbappe podpisał z Realem Madryt pięcioletni kontrakt.

Przeciągająca się sprawa transferu Mbappe stała się obiektem żartu w środowisku piłkarskim Podczas ceremonii przyznania nagrody piłkarza roku ligi francuskiej show skradł Ousmane Dembele.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zobacz, jak strzelają kobiety. Co za gol

Kolega napastnika z PSG został zapytany czy ma jakieś anegdoty o napastniku. Dembele z uśmieszkiem wypalił "Mbappe przeniesie się do Arabii". To zdanie zostało wypowiedziane w żartobliwym tonie, ale reakcja sali była mieszana. Część osób zareagowała śmiechem, ale pojawiły się też odgłosy zaskoczenia.

Mbappe z kolei zareagował na słowa swojego kolegi gromkim śmiechem. Nie chciał pozostawiać wątpliwości i szybko zaprzeczył twierdzeniom swojego kolegi.

Czytaj więcej: Po prostu rewelacja. Tak zabawił się Hubert Hurkacz [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty