speed333 - lubi

 • speed333 lubi Komentarz

  Maciek Janowski uważa, że zmienił swoje podejście do żużla i w ciągu miesiąca zdrowa dieta i sportowy tryb życia wyniósł go na szczyty?
  Niezły kit.
  Dokładnie 17 sierpnia podczas meczu w Gorzowie nawet się nie zbliżył do Bartka Zmarzlik. Przegral z nim trzy pojedynki. Podczas zawodów IMME przegral z Bartkiem jeden pojedynek.
  Po 10 dniach na SGP staje się najszybszym zawdonikiem na świecie..
  Kazdy kto choć trochę ma rozumu nie da się nabrać na to, że to sportowe podejście sprawiło taka metamorfozę.
  Dajcie Zmarzlikowi opony Anlasa, a po tygodniu treningu, nikt nie będzie miał szans w konfrontacji z nim.

 • speed333 lubi Komentarz

  Zastanawiam się ile bym dał aby bezpośrednio po 15-tym biegu zobaczyć minę...obatela Czarneckiego!:))))

 • speed333 lubi Komentarz

  Prosze by na SF wiecej nie publikowac wywiadow i wypowiedzi pazernych oszustow ,wystarczy przeczykac komentarze by dostrzec ze Czarnecki nie jest tu mile widziwny i czytany

 • speed333 lubi Komentarz

  zuzel 85:. Zmarzlik nic nikomu udowadniać nie musi. Dlaczego?? To już tobie piszę. Po 1!! Nie raz z roku na rok jeszcze jako junior ciągnął swój zespół za uszy do góry dzięki czemu pozycja Stali Gorzów była wyżej i nie był jej kapitanem. Po 2. Zdobył tyle medali że mało która gwiazdeczka ma z kolegą razem wzięci. Nie ważne czy w Lesznie czy Wrocławiu. Po 3. Jest normalny, może jest trochę narwany ale jak każdy z nas jak był młodziutki,( była ulanska fantazja że co ja nie dam rady??? Każdy z nas by kiedyś taki sam ...) Zawsze jest uprzejmy i grzeczny. Po 4. Jest jedynym polskim żużlowcem który daje wielkie show i na niego ludzie przychodzą i będą przychodzić do póki przestanie jeździć na żużlu. I po 5 .. jest INDYWIDUALNYM MISTRZEM ŚWIATA i za darmo tego nie zdobyl. Więc nie trzeba być królem ekstraligi na czyjejś ziemi bo on kilka lat z rzędu był najlepszym zawodnikiem Ekstraligi i dobrze o tym wiesz. Może go nie lubisz i masz jakieś kompleksy ale tego co on zdobyć i zrobił dla naszego żużla nikt mu nie odbierze a wy hejterzy do końca życia będzie mieć z tego tytułu ból dupy bo nigdy żaden z was tego nie osiągnął i nie osiągnie nawet w swojej dziedzinie. Należy się cieszyć że to jest Polak a nie jakiś rusek czy Szwab. To jest Polak nasz Mistrz Świata

 • speed333 lubi Komentarz

  Zbędne gadanie, chłopak już boi się jeździć. Zwykły ludzki strach przed bólem, ryzykiem, kontuzjami. To już koniec jego żużlowej kariery.

 • speed333 lubi Komentarz

  Redaktorze Kuczera, oby pana rozmowa nie była taka jak pana kolegi Ruty z tym zawodnikiem. Bo u pana też bez żadnych konkretów, napisał bym artykuł pisany w "łóżku".

 • speed333 lubi Komentarz

  Bartek tego nie wypuści, zasłużył najbardziej na ten tytuł i go zdobędzie. 3 Polak w historii i największy talent

 • speed333 lubi Komentarz

  sajfudinof może za rok ci sie uda , próbuj za rok, bo ten jest dla Bartka, nie wytrzymasz presji paniemko!

 • speed333 lubi Komentarz

  Bartek teraz musi jedynie zbierac pkt. co pokazal ze do tego juz dorosl,to Emil ma cisnienie ze musi wygrywac wsio,zeby zgarnac tytul,7 pkt. przewagi Bartka to raczej solidna zaliczka,przy ktorej predzej Emil sie spali,wlacznie z Leonem.

 • speed333 lubi Komentarz

  @EstadioOlimpico: tszeba mieć nieźle narombane w beret by kibicować inemu zawodnikowi nisz polak - zastanawia mnie co kieruje takimi lućmi co myślom tym małym psim muzgiem ogrodniczym - jak janoski nie wygrał to nieh wygra kaszdy byle nie pi-szczałka ... hyba nie jest to normalne - heh

 • speed333 lubi Komentarz

  Emil szacunek dla ciebie jesteś zawodnikiem z wysokiej półki Bartek też legitymuje się wysoka półką Owszem życzę dobrej jazdy Fajnie było by aby Bartek był mistrzem a ty wickiem . Powodzenia

 • speed333 lubi Komentarz

  Do Murgrabia Lublin to niecała Polska! Większość Polski kibicuje się Polakom Widocznie w Lublinie większe przywiązanie do Ruskich macie. Zazdrość klub którego żaden zawodnik nigdy nawet medalu IMP nie zdobył. Żal mi was.

 • speed333 lubi Komentarz

  Wszyscy powinni kibicować Polakowi nie patrząc na przynależność klubową. Trzymam kciuki za kolejnego polskiego MŚ Bartosza Zmarzlika.

 • speed333 lubi Komentarz

  Nieważne kto jest z jakiego klubu, jakie niesmaki powstały, to nasz rodak i należy mu kibicować.

 • speed333 lubi Komentarz

  Bardzo szanuję Emila, ale jestem za Bartkiem.

 • speed333 lubi Komentarz

  Emil powodzenia w Toruniu, będę kibicował również Tobie, jednak serce mi mówi Polska i trzymam kciuki za Bartka. Do boju Polacy jedziemy i miażdżymy.

 • speed333 lubi Komentarz

  Oby nie dogonił.Nigdy.A,kiedy tak ochoczo chce gonić niech pogoni Wuuetesa w niedzielę.Do wyboru,do koloru.Jeden po drugim:)

 • speed333 lubi Komentarz

  Dlaczego mamy takich szowinistow w Polsce. Oby nie wygrał Zmarzlik może ,Ruski,Anglik ale nie Zmarzlik. Ludzie obudzcie się bo przy takim mysleniu szybko ten kraj zginie.

 • speed333 lubi Komentarz

  Mam nadzieję że Bartek już w Cardiff wybije im złoty medal z głowy.

 • speed333 lubi Komentarz

  chcialbym zobaczyc geby wszystkich malkontentow , krytykujacych Bartka...
  BARTEK TRZYMAJ GAZ !!!