Nobody55 - lubi

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Brawo Pani Justyno!! Decyzja w tak trudnej sprawie powinna zostać podjęta przez rodziców, a nie prawo. Kto tego nie rozumie, niech się nie wypowiada. A w szczególności niech milczą wszelkiej maści "obrońcy życia", co to nigdy sekundy nie mieli do czynienia z takimi przypadkami. jak takie kozaki, to finansować leczenie z własnej kieszeni, stać przy "warzywie" 24/h na dobę. Wtedy uwierzę w takiego "obrońcę życia".

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Jeb....ć Kaczora dyktatora!!!!!

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Błazenada,żenada,kompromitacja!!!Tym wyścigiem tylko potwierdził,że jest już za słaby na jakiekolwiek wyścigi.Mam nadzieję,że sponsorzy widzą i wyciągają daleko idące wnioski...

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Kubica nie będzie już tym zawodnikiem sprzed wypadku. Czas się z tym wreszcie pogodzić. Nikt tego głośno nie powie, ale najlepsze ekipy wiedzą, że Polak szybki nie będzie i nikt z poważnych graczy go nie zatrudni. Kubicy pozostaje jazda w słabych zespołach i życie złudzeniami, że na lepszym sprzęcie byłby konkurencyjny.

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Przestałem się interesować F1 od kiedy dowiedziałem się, że jest to "sport" w którym wcale nie jeżdżą najlepsi kierowcy ale za ciężkie pieniądze rozbijają się synkowie miliarderów.
  A to już ze sportem nie ma nic wspólnego.

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Nobody55 lubi Komentarz

  To jest jakaś patologia w F1 niech ktoś wykupi tego Williamsa tak jak Force India i spokój. Historie przemijają nie będziecie pierwszym team-em który odszedł. Jeśli dla was ważniejsze są zarobione pieniądze to straciliscie zdrowego ducha rywalizacji i nie powinno was być w F1. Pieniadze są ważne ale to nie wszystko. Szkoda Rasela chłopak jeszcze nie wie co go czeka .... A co do RK da sobie rade wszędzie i zawsze spada na cztery łapy nawet jak mu inni robią pod górkę....Rober wierzymy w ciebie i powodzenia.

 • Nobody55 lubi Komentarz

  Ta baba ma niezły tupet. Trochę nie ogarnia realiów, sama pociągnęła team na dno a teraz szuka frajera z kasą. Najgorsze jest to że reszta ekipy się tylko przygląda, a przydałoby się już dawno żeby ktoś przywalił pięścią w stół. Naprawdę nie ma tam nikogo z jajami? Przecież tą kobietę trzeba jak najszybciej usunąć ze stanowiska bo jeszcze trochę i ten zasłużony team zniknie z padoku na zawsze. Kto będzie chciał dawać kasę na ten cyrk? Jak krytykowałem Orlen to teraz go rozumiem. Z jakiej paki ma im płacić tyle kasy skoro nie ma żadnych gwarancji że ją spożytkują we właściwy sposób? A już pokazali jak się marnuje miliony Sirotkina - była kasa i zbudowali mu taczkę nie bolid. I sponsorzy Siro zakręcili kurek. Nie po to się wykłada pieniądze żeby potem oglądać jak się Robert męczy na końcu stawki. To nie ona powinna żądać gwarancji tylko sponsor. Ta baba jest oderwana od rzeczywistości.