Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ME: Duńczycy zatrzymali Chorwatów

We wtorek zespoły walczące o awans do półfinału mistrzostw Europy rozegrały pierwsze spotkania drugiej fazy grupowej. Reprezentacja Danii rozbiła Chorwację, natomiast Hiszpania uległa Francji.

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Grupa 1:

Słowenia - Czarnogóra 31:29 (16:13)
Słowenia: Lapajne Beno, Skof Gorazd - Kozomara Goran 2, Dobelsek Jure, Backovic Ognjen, Kavticnik Vid 3, Mlakar Matjaz, Natek Jure 6, Pungartnik Roman 2, Spiler David 3, Praznik Rok, Pajovic Ales 9, Zvizej Luka 2, Zorman Uros 4.
Czarnogóra: Mijatovic Rade, Stojanovic Goran - Pejovic Marko 1, Milasevic Mirko 1, Djurkovic Ratko 3, Markovic Zarko 3, Djukanovic Goran, Mrvaljevic Drasko 5, Roganovic Zoran 3, Svitlica Aleksandar 4, Kapisoda Petar 4, Muratovic Alen 4, Rudovic Novica 1.


Chorwacja - Dania 20:30 (9:15)
Chorwacja: Alilovic Mirko, Somic Vjenceslav -Kaleb Niksa, Sulic Renato, Balic Ivano 3, Duvnjak Domagoj 1, Lackovic Blazenko 2, Vori Igor 3, Horvat Zlatko 5, Vukovic Drago 1, Spoljaric Denis, Metlicic Petar 4, Vukic Ljubo 1, Valcic Tonci.
Dania: Hvidt Kasper - Aagaard Mikkel, Boesen Lasse 6, Jorgensen Lars, Jensen Jesper, Christiansen Lars 4, Spellerberg Bo 3, Knudsen Michael 2, Jeppesen Lars Krogh 1, Sondergaard Sarup Kasper 3, Boldsen Joachim 3, Lindberg Hans 7, Nielsen Kasper 1.


Polska - Norwegia 24:24 (12:13)
Polska: Szmal Sławomir, Weiner Adam - Kuchczyski Patryk 1, Jachlewski Mateusz 1, Tkaczyk Grzegorz 3, Bielecki Karol 7, Siódmiak Artur, Wleklak Damian, Jurecki Bartosz 1, Jurasik Mariusz 1, Jurecki Michał 1, Tłuczyński Tomasz 1, Jurkiewicz Mariusz, Lijewski Marcin 8.
Norwegia: Ege Steinar, Erevik Ole - Solberg Glenn, Hagen Frode 3, Loke Frank 4, Strand Kjetil 9, Myrhol Bjarthe, Lund Borge, Tvedten H?vard, Lauritzen Jan Thomas 1, Kjelling Kristian 1, Jensen Johnny, Skoglund Thomas 4, Skj?rvold Rune 2.


Grupa 1:

Niemcy - Islandia 35:27 (17:12)
Niemcy: Bitter Johannes, Fritz Henning - Hens Pascal 5, Roggisch Oliver, Klein Dominik 2, Preiß Sebastian 4, Glandorf Holger 9, Baur Markus 3, Zeitz Christian 2, Jansen Torsten 2, Klimovets Andrej 2, Kraus Michael, Kehrmann Florian 6, Kaufmann Lars.
Islandia: Gudmundsson Birkir Ivar, Gudmundsson Hreidar - Svavarsson Vignir 4, Geirsson Logi 1, Fritzson Bjarni, Sigurdsson Sigfús, Hallgrímsson Asgeir Örn, Sigurdsson Gudjón Valur 6, Gudjónsson Snorri Steinn 2, Stefánsson Olafur 8, Hólmgeirsson Einar 1, Petersson Alexander 4, Gunnarsson Róbert, Jónsson Hannes Jón 1.


Hiszpania - Francja 27:28 (15:15)
Hiszpania: Hombrados Iba?ez - Entrerrios Rodriguez 5, Rocas Comas 5, Entrerrios Rodriguez 3, Garabaya Arenas 3, Belaustegui Ruano 2, Sierra Mendez, Garcia Parrondo, Davis Camara, Garcia Lorenzana, Romero Fernandez 5, Rodriguez Vaquero 4, Aguinagalde Akizu, Antonio Marcos.
Francja: Karaboue Daouda, Omeyer Thierry - Fernandez Jerome 4, Dinart Didier, Gille Guillaume 1, Gille Bertrand 5, Narcisse Daniel 7, Girault Olivier 4, Karabatic Nikola 4, Abalo Luc 3, Paty Cedric, Guilbert Fabrice.


Węgry - Szwecja 27:27 (16:14)
Węgry: Puljezevic Nenad, Fazekas Nándor - Ilyés Ferenc 5, Császár Gábor 2, Mocsai Tamás 2, Gál Gyula 1, Iváncsik Gergö 8, Iváncsik Tamás 2, Laluska Balázs 3, Nagy László 3, Herbert Gábor, Grebenár Gábor, Eklemovics Nikola, Zubai Szabolcs 1.
Szwecja: Svensson Tomas, Beutler Dan - Boquist Martin 3, Lundström Henrik 1, Andersson Kim 5, Källman Jonas, Jernemyr Magnus, Petersson Johan 1, Lennartsson Jan 4, Doder Dalibor 4, Ahlm Marcus 8, Arrhenius Robert, Carlén Oscar 1.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×