Giekaemowiec - lubi

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Coś play-offy się oddalają.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Bez kontaktu to cie zrobili leszczu

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Oooo. Czy to jest koncert życzeń? Dwa punkty w Zielonce dzisiaj? Ogarnij wyobraźnię :)
  Zauważ, że GKM ma jeszcze zaległy mecz u siebie z Toruniem czyli najsłabszą na tą chwilę drużyną w lidze. A jeszcze jest mecz Włókniarz-GKM na koniec sezonu. Będzie ciekawie.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  no tak,Buczek miał jechac prosto buahahaha

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Powieście to sobie na ścianie hipokryci
  Pan Jacek Gajewski w ostatnim Magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ powiedział, że "Klub z Lublina nie dostanie nominacji do nagrody fair-play" za zastosowanie Z/Z za Andreasa Jonssona w meczu 6. kolejce PGE Ektraligi: Motor Lublin - Apator Toruń. Jak przysłowie mawia najłatwiej bić się w cudze piersi... Spójrzmy zatem, na postawę fair play zespołu z Torunia i czy Panu Gajewskiemu coś nie umknęło :)

  Kibicom żużla wiadomo, że z numerami 1-5/9-13 musi jechać 2 Polaków i każdy z nich powinien pojechać po 4 razy w meczu (nie liczę tu celowo biegów nominowanych, chociaż na dobrą sprawę przynajmniej 1 Polak powinien w nich wystąpić). Zatem w jednym meczu kibice powinni oglądać 8 startów polskich zawodników. Oczywiście jestem świadomy rezerw taktycznych, ale tak jak nie uwzględniam startów Polaków w nominowanych, tak nie uwzględniam taktycznych. Liczmy więc... Klub z Torunia jechał do tej pory 5 meczów. W każdym meczu powinno być minimum 2 Polaków w składzie, zatem proste matematyczne równanie daje następujące obliczenie: 5 meczów x 2 Polaków x 4 starty = 40 biegów z udziałem Polaków. Jak wygląda rzeczywistość startu Polaków pokazuję poniżej, prezentując mecze Apatora Toruń z kolejnymi przeciwnikami

  z Falubazem Zielona Góra
  N. Kościuch 4
  F. Nizgorski 0

  z Unią Leszno
  N. Kościuch 1
  F. Nizgorski 0

  ze Spartą Wrocław
  N. Kościuch 1
  R. Holta 4

  z Włókniarzem Częstochowa
  N. Kościuch 2
  R. Holta 4

  z Motorem Lublin
  F. Nizgorski 0
  R. Holta 3

  Teraz podsumowanie:

  N. Kościuch, w składzie był w 4 meczach i na 16 możliwych startów pojechał 8, z czego 50% w pierwszym meczu Apatora z Falubazem

  F. Nizgorski, w składzie był w 3 meczach i na 12 możliwych startów nie pojechał ani razu

  R. Holta, w składzie był w 3 meczach i na 12 możliwych startów pojechał 11 razy

  Zatem polscy zawodnicy na 40 możliwych startów pojechali 19 razy. Gdyby ująć tylko rodowitych Polaków (Rune Holta jest Norwegiem, ale ma polski paszport), to na 40 startów "rdzenni" Polacy pojechali AŻ 8 razy. To na pewno jest fair play :) Jednakże ów regulaminowy zabieg pokazuje się jako skuteczność i zaradność menadżerów z Torunia (w którymś z Magazynów PGE była taka wypowiedź a propos meczu Torunia z Unią Leszno, gdzie Polacy startowali aż 1 raz).

  Ja rozumiem, że beniaminek ma pod górkę, że niektórzy uważają, iż musi zapłacić frycowe, no ale kurde bez przesady Autor Piotr Stec.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Aniolku , w swietle prawa i zgodnie z regulaminem Motor Lublin wygral 48:42 z Toruniem . Zaklinanie rzeczywistosci , oszczerstwa i teorie spiskowe nie zmiena tego faktu . Rozumiem wasza bardzo dramatyczna sytuacje i widmo spadku was przeraza , ale taki jest sport . Nasz mecz byl chyba pierwszym w tym sezonie bez jakiejkolwiek kontrowersji . Tak czystych zawodow nie ogladalem od dosc dawna , a stawka byla bardzo wysoka .A licytowanie sie teraz kto bardziej lub mniej wykorzystuje przepisy , przypomina mi walke na lopatki i wiaderka w piaskownicy .Wpolnie powinnismy zyczyc Andreasowi szybkiego powrotu do zdrowia , aby mogl pokazac na MA swoja klase . Podrawiam serdecznie ale niestety{dla was} zycze przegranej z Gorzowem :}

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Dokładnie :)
  Słyszałeś jak nasi kibice skandowali : Patryk Rolnicki !!! ?

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  No i super :))
  Zapraszamy ponownie
  Widziałem jak kibice GKMu pałaszowali kiełbaski w barze :)) spoko goście , zamieniliśmy kilka zdań z nimi

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Cieszy to, ze Anton sie powoli budzi z zimowego snu.... Wynik wg mnie daje realna szanse na bonus, drugi po Zielonej. Buczek jak w transie - fajnie ogladac swojego ktory jest liderem. Artiom troche slabiej jak na niego ale jego tlumaczy przebyta kontuzja. Do boju GKM!

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  No nic innego nie pozostaje, tylko walka ☺ pozdro

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Miesiąc na łuku kopie Pawlickiego a sędzia Substyk znowu ogląda inny mecz.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  no nie wiem wieczorek jest dość duży ostatnio z tym łykaniem to spokojnie. Jedzenia na tydzień :)

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  "A spójrz na różnicę średniej biegowej, wyjazd i domową Buczkowskiego z roku 2017. Ta różnica jest zbyt mała". A jaka miałaby być ( jest około 0,3pkt), żeby potwierdzić Twoją poniekąd nie najtrafniejszą (delikatnie mówiąc) wypowiedź. Byłaby większa to powiesz, że zawodnik swojego toru, itd. Przestań wyciągać durnowate argumenty żeby tylko próbować się bronić. Kolejna sprawa to tor który ich zabija. Większość zawodników, seniorów w sezonie ma około 60-80 zawodów, kilkunastoletnie i większe doświadczenie ( na różnych torach) i chcesz mi powiedzieć , że 7 meczy w sezonie w Grudziądzu całkowicie zmienia styl jazdy, sposób przygotowania i dalej mówiąc wręcz ich zabija. A co z pozostałymi startami na innych torach? Zresztą nie ma co się rozpisywać bo i tak zaraz jakąś głupotę palniesz.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Prosty sygnal. Rok temu juz tez byly takie wypowiedzi, mimo to zostal.
  Kasa wieksza, lepszy sklad a moze zostane.
  Obilo sie o uszy, ze ma juz gdzieś indziej dogadany kontrakt, ale jeszcze nie postanowil...

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Trzeba poszukać nr 10. Thomsen,Michelsen,MJJ....
  I juniorzy...i jazda bo za rok Antonio znowu w GP i od początku będzie latał.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Aż to podeślę naczelnemu , bo to jest skandal żeby publikować coś o Liverpoolu napisanego w znienawidzonym przez całe miasto z klubem na czele pseudo-gazecie.

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  Osoba która to wstawiła powinna natychmiast dyscyplinarnie wylecieć z pracy .

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  W przypadku wygranych meczy w ostatniej kolejce przez drużyny Niemiec i Szwecji stosunkiem bramek 1-0, wówczas 3 zespoły będą mieć identyczna ilość punktów zdobytych i ilość bramek wtedy liczą się bezpośrednie mecze między zainteresowanymi drużynami czyli (Niemcy, Szwecja i Meksyku) i również w meczach między tymi zespołami jest taka sama ilość punktów ale inny stosunek bramek między zespołami. A więc zarówno Niemcy i Szwecja będą mieć stosunek bramek (strzelone/stracone) 2-2, natomiast Meksyk 1-1. W takiej sytuacji awans wywalcza Niemcy i Szwecja i teraz co do kolejnośc wyjścia z grupy będzie wyglądać tak że będzie się liczył bezpośredni mecz między tymi drużynami czyli 2-1 dla Niemców.
  1Niemcy
  2 Szwecja
  3Meksyk
  4Korea

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  sprzedał mecz. Pepe nie jechał bo nie chciał się babrać w ustawce...

 • Giekaemowiec lubi Komentarz

  No i już niedzielna tajemnica zwycięstwa Falubaz wyjaśniona :)