ADITRN - lubi

 • ADITRN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ADITRN lubi Komentarz

  Panie prezesie i co teraz ?. Wyszło szydło z worka definitywnie :). To pana łażenie po parku maszyn i ingerowanie w sposób przygotowania toru musiało kiedyś skończyć się klapą i ta chwila właśnie nadeszła !. Walkower dla Gorzowa, zwrot pieniędzy za bilety i śmiech na całą Polskę ( po raz kolejny ) takie będą koleje tej farsy o której wczoraj usłyszeliśmy i bardzo dobrze, bo prezes to powinien siedzieć w gabinecie, a w trakcie meczu w loży honorowej i myśleć jak załatwić sponsorów i zapłacić zawodnikom w terminie, a nie zawracać sobie i przede wszystkim innym dupę o sprawach o których się nie ma bladego pojęcia !.

 • ADITRN lubi Komentarz

  @ADITRN: Mimo wszystko zapowiada się że większe szanse na awans z grupy BCL będzie miał Toruń niż Anwil:).
  Ale mimo powrotu Gruchy po Nowym roku, przydało by się wzmocnienie do gry na dwóch frontach.

 • ADITRN lubi Komentarz

  @ADITRN: Nie jest lepszy, Sulima w Toruniu cały czas się rozwijał, i uważam że przy Machowskim zrobił by kolejny postęp.

 • ADITRN lubi Komentarz

  szkoda Sulimy
  chłop we włocławku grzeje lawę

 • ADITRN lubi Komentarz

  @ADITRN: Sulimy szkoda. To co napisałem niżej, cofnął się w rozwoju koszykarskim.
  Wcale się nie zdziwię jak w przerwie zimowej rozwiąże kontrakt i będzie chciał wrócić do Torunia, we Włocławku gra bardzo mało.

 • ADITRN lubi Komentarz

  Przegrana u siebie z Włókniarzem w Toruniu, to jest największa kompromitacja w historii żużla, 1 liga apator

 • ADITRN lubi Komentarz

  Asfodel a teraz 4 mecze swojej drużyny obejrzysz za 40 zeta. Jak będzie przycinać co się często zdarza to kasa wyrzucona w błoto. Olać transmisje to zjadą z ceny.

 • ADITRN lubi Komentarz

  szkoda że nie ma przepisu który mówiłby że junior jeżdzący w drużynie MUSI być WYCHOWANKIEM !!! Wtedy zaczęłoby się szkolenie a nie polowanie kto grubszy portfel. W przypadku kiedy ktoś nie ma wychowanka to puste miejsce w biegu i tyle...

 • ADITRN lubi Komentarz

  Redaktor O. jest pewnie nieźle nakręcony wizją rozpętania "afery" z Maksymem w roli głównej. Zapewne doskonale pamięta młodemu jak ten potraktował go "z buta" odmawiając redaktorowi wywiadu. Ku uciesze licznego grona czytelników tegoż portalu zresztą ;)

 • ADITRN lubi Komentarz

  Osobiście uważam że ę-lipa robi sobie jaja z każdego z nas... Nakazy zakazy i jeszcze to że żaden podmiot występujący w e-lipie nie może być w sporze.... To po prostu są jaja i robienie z nas działaczy i zawodników debili.... Ogarniam temat że ROW walczy o swoje ale to działa w 2 strony doping to doping nie ważne w jakiej formie ukarano zawodnika i klub bo nie u pilnował i tyle.... Odebrano pkt i koniec... Trzeba przyznać się do błędu i schować uraze bo to wina klubu i tylko klubu że nie weryfikuje zawodników tylko maja słowna umowę. W każdym klubie piłkarskim są rutynowe badania bo wiedzą jakie są sankcje i kary... To samo powinno być u nas w żużlu.

 • ADITRN lubi Komentarz

  Osobiście zdziwiłem się, że PGEE nie zabrał nam wtedy 5 pkt. Teraz to już i tak bez znaczenia.

 • ADITRN lubi Komentarz

  szybciej nic nie mogło się potoczyć , bo wasz prezes i zawodnik grali na czas. liga jechała dalej bo miała swoje zobowiązania co do sponsorów i telewizji. Mogli wstrzymać rozgrywki i obciążyć klub z Rybnika i zawodnika kosztami. Tylko sportowo kiedy by się skończył sezon ? Odszkodowanie ? za co wy chcecie odszkodowanie ? Powinni jeszcze wam dowalić karę

 • ADITRN lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ADITRN lubi Komentarz

  Malo Torun dostal ? Aby do..bac na maksa niz gruchy, ni, z pietruchy regulamin zmieniono ! Gdyby te -8 zastosowano w sezonie ,kiedy ucieczka miala miejsce to Torun i tak by nie spadl , a co najwyzej vicemajstra by nie mial ! Zabranie ich w nastepnym sezonie czyli 2014, spowodowalo ze cienkie jak sik pajak byki tylnymi drzwiami sie do PO dostaly ! Nie wspominam o olbrzymiej kasie , ktora Karkosik za to zaplacil ! A to byl przeciez normalny walkower ! Wrocek za to samo kiedy dwukrotnie w PO wo oddal to...smieszne grosze ..zaplacil ! Tym bardziej ze jak pozniejsze dochodzenie wykazalo mial wystarczajacy dolny KSM i nic nie zwalnialo go z obowiazku odjechania...meczu !:)

 • ADITRN lubi Komentarz

  Jesli proba obrony cpuna , po to aby za wszelka cene nie poniosl odpowiedzialnosci jest dla ciebie etyczne ,to nic tylko spuscic zaslone ..milczenia ! Dowhan z cala swa kontrowersyjnoscia potrafil honorowo na klate przyjac surowe werdykty po wpadkach Dudka i Loktajewa ,kiedy Falubaz przez to nie dostal sie do PO i wielomilionowe straty poniosl! Mrozek w cale swej bucie zapomnial ze Ekstraliga to nie to samo co jego ROW gdzie moze sobie wyczyniac co chce ! W pelni profesjonalne ligi rzadza sie swoimi ..prawami , i jesli za bardzo ktos fika to w czape ..dostaje !: Zimny adwokat diabla tylko placi za swoja ...glupote !:)

 • ADITRN lubi Komentarz

  Śląski "synek" Mrozek broni z góry przegranej sprawy...
  Charakter godny prawdziwego hanysa...
  Tylko czy to jest dobre dla 12 krotnego Mistrza Polski...
  Szczerze wątpię...

 • ADITRN lubi Komentarz

  Jakie zmiany? Zawsze za doping odejmowane były punkty zawodnika. Podaj mi przykład, w którym było inaczej. Przestańcie w tych wszystkich klubach doszukiwać się ustawek. Zawodnik był na dopingu. Czego tu bronić?

 • ADITRN lubi Komentarz

  Brawo Stępiński. Słuszna decyzja. NIE dla rowu w ekstralidze przez wiele wiele lat. Trzeba się na nich zemścić za szopkę która zrobili z laguta.

 • ADITRN lubi Komentarz

  Piszesz... nie czysto. A czy fair (czysto) jest w stosunku do innych używać środków dopingujących?