widzewiak007 - lubi

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Pan Witold to facet z charakterem . Brawo! ,podobnie jak Marta w Rzeszowie.Jeśli kibicom to nie odpowiada, to proszę wyciągnąć swoje pieniądze i dotować klub.Pokażcie co potraficie, bo na forum to tylko szkalowanie sponsorów. Zresztą, to co robi GKSZ , to też efekt odejścia kolejnego sponsora. Oni też niszczą sponsorów swoimi decyzjami.............................Polski żużel tonie i umiera.,a leśne dziadki mają się dobrze. Tylko GKM!!!!!!!!!!

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  Kibice Orła mają duże zaufanie do prezesa Skrzydlewskiego , nie krytykują go nie opluwają , oponentami w naszym mieście są konkurenci w branży pogrzebowej nie mogący przeboleć dominacji na tym polu P. Witka .

 • widzewiak007 lubi Komentarz

  A ja dalej uważam, że to zagrywka związana ze stadionem. Witek ma olbrzymią kartę przetargową - największą frekwencję w Łodzi w najwyższej klasie rozgrywkowej popularnej dyscypliny. W wyższej lidze grają tylko siatkarki Budowlanych (zerowe zainteresowanie) oraz rugbyści (popularność dyscypliny w Polsce drastycznie mniejsza niż żużla). Witek doskonale wypełnił Orłem zapotrzebowanie w Łodzi na sport. Zawsze były tylko ŁKS i Widzew, ale obecna sytuacja tych klubów spowodowała, że tzw. "pikniki" nie mają wyboru. Raczej normalny mieszkaniec nie będzie się pasjonował III i IV ligą (w rzeczywistości to IV i V). Do tego te 3,5 tysiąca głosów z TAKIEJ listy w MIEŚCIE to super wynik - następne będą wybory samorządowe to każda opcja będzie musiała się z tym liczyć. Także jak ma być stadion to teraz, bo Witek może namieszać w układzie sił w regionie.
  Co do komentarzy - jakoś na Witka najeżdżają tylko kibice innych klubów, a nie Łodzianie. Niektórzy zazdroszczą stabilnej sytuacji klubu, niektórym nie podobała się prawda o ich klubach w ustach Witka.