Maciula87 - lubi

 • Maciula87 lubi Komentarz

  witam.Brawo POLONIA.Udalo sie ,.Druga polowe sezonu jechala DRUGA Polonia.Brawo.I spokoj do nastepnego sezonu.Pozdrawiam ,,,Maciula87,,,,.GKM&BKS..

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Niestety to będzie coraz częstszy obrazek. Lewy młodszy nie będzie. Za parę lat taki hipokryta kozietulski i jemu podobni będą siedzieli z wywalonymi bebzonami piwnymi i opowiadali wnukom "kuła kiedyś to było jak ten Lewandowski groł"

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: to takie miałkie jak lubi mawiać kumpel Bigu:)...każdy próbuje pisać swoją żużlową kartę,szkoda że niektórzy zaczynając od czystej kartki...Pozdro

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @neomis: Te... chojrak,szkoda że nie pyskowałeś przez trochę byłych już sezonów..Teraz wypływasz jak kozak?..

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @XX- 7: hahahaha twój mózg kombinuje jak się uruchomić

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: Amon wie wszystko !! na PUDELKU napisali . :):)

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: Hehehehe no i cała niedziela z żużlem będzie :)

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Jedyna od dawna polska pucharowa drużyna grająca w piłkę nożną, reszta kopie się po czołach.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Studziński taką miał być gwiazdą w Starcie, a teraz całe Gniezno drży, skoro to on ma być liderem juniorki :D Stalkowski też przechodząc do Gniezna miał być super-star, a ma gorsze staty niż Orwat :D No brawo Start !!

  PS. jest to oczywiście ironia, nie życzę drużynie źle. Po prostu miałem ochotę na "amon-stajl" :D

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Grzesiu wielki szacun za dojście po tak okropnej kontuzji do sprawności. To co pokazałeś po takiej kontuzji na torze to dla mnie jest prawdziwe mistrzostwo świata. Jestem pełen podziwu dla twojej determinacji, konsekwencji w dążeniu do upragnionego celu, jakim był powrót do sprawności,a później na żużlowe tory. Ile zdrowia,nerwów,potu i łez to Ciebie kosztowało,wiesz tylko Ty. Jesteś Wielki!!!
  Chapeau bas Zengi.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Pamiętam rywalizację juniorską w drugiej połowie lat 80-tych. Pojedynki Świst - Dołomisiewicz. Iskry szły :) W jednym z finałów MDMP Gorzów przed ostatnią serią miał już złoto w kieszeni, a w ostatniej serii mieli się spotkać Świst z Dołomisiewiczem. Piotrek już szykował się do rywalizacji a trener Chomski mówi: nie jedziesz, nikt nie będzie tutaj nic sobie udowadniał :)))) No i za Piotr pojechał rezerwowy :)))) Chyba trener bał się, że się pozabijają :) Żużel lat 80-tych miał swój klimat. W składach tylko miejscowi chłopacy z ulicy. Piękne czasy. Później Świst - Gollob wielcy rywale... :)

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: czorny niechcąco...

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Szkoda mi Was "Tyfusy"!:) Liczę na to, że się ogarnięcie i... spotkamy się kiedy w finale Ekstraligi!!!POWODZENIA!!! Po co nam szukać nowego wroga jak swój jest za miedzą,,!:)))

 • Maciula87 lubi Komentarz

  "Walczymy o utrzymanie z Lokomotivem oraz Wybrzeżem Gdańsk. Patrzę na przyszłość optymistycznie. Dla mnie głównym zadaniem było jednak usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem." Czy ten człowiek dobrze się czuje? Nie zbudowanie solidnego składu, nie sukcesywne budowanie trybun, nie sportowe utrzymanie poziomu rozgrywek tylko usunięcie krytyki? Do tej pory karmieni byliśmy oddłużeniem klubowej kasy i pozyskaniem zaufania u sponsorów. Do tego głośno i wyraźnie mówił J.Kanclerz o celach sportowych. Awans do EL najpóźniej do 2023r. Dziś dowiedzieliśmy się, że najważniejsze było jednak coś innego. O czym wcześniej nie raczył nas o tym poinformować. Chodziło o usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem. O co albo o kogo tu właściwie chodzi? Wie to chyba tylko familia Kanclerzów. Doprawdy wielce enigmatyczna i dziwna wypowiedź. Zatem ponowny spadek do 2-iej ligi będzie spełnieniem marzeń, bo inne założenia były przecież bardziej istotne. Czy ten chłop ma nas kibiców i sponsorów za głupców? Z budżetem ok. 3,5 miliona nie był w stanie zapewnić bezpiecznego ligowego utrzymania? Przecież to ewenement na skalę co najmniej europejską, żeby nie wykorzystać takich funduszy. Pytam się co na to główny akcjonariusz, czyli bydgoski Ratusz? Czy wie o tym i bierze w tym udział, czy jest okłamywany? Szydło prędzej, czy później wylezie z wora.
  Całe szczęście, że mecz w Gdańsku jest o 14-tej. Dzięki temu prezes zdąży z synalkami na turniej GP w Gorzowie. Wszak nowa fura wzięta na klub, na pewno zapewni komfort i odpowiednią szybkość w dotarciu do kolejnego celu. Czyli bicia rekordów w pasjonowaniu się owymi turniejami na żywo. Nie mam bowiem złudzeń, że gdyby mecz był zaplanowany później, to J.Kanclerz zagrzewałby do boju kadrowiczów, a nie swoich żużlowców. Plany i cele tego pana są inne i już rozszyfrowane przez kibiców. Prywata ponad wszystko. Grunt, że rodzinka podwieszona pod klubowe koryto. Rozumiem, że nikt nie będzie się w taki interes bawił charytatywnie, ale są jakieś granice przyzwoitości. Synalek panoszący się po klubie i pomiatający wszystkimi jest dość smutnym obrazkiem. W kieliszek nikomu zaglądać nie zamierzam, ale czy aby tego alkoholu też nie było za dużo? Co na to tatuś? Ano nic. Nie reaguje na infantylne i skandaliczne zachowanie synusia. Bo przecież oni wszystko wiedzą najlepiej. A tak się J.Kanclerz puszył na poprzedników. Tak zapewniał, że do takiego bagna nigdy nie wróci. Innych wytykał palcami, a teraz robi to samo pod swoim sztandarem rodzinnym. Jakie to mikre i przykre. Jeszcze zapytam o dyrektora sportowego. Dlaczego T.Gollob występując na antenie TV ma na koszulce wspierających Go sponsorów, lecz bez loga bydgoskiej Polonii? Przecież jest ponoć jej dyrektorem? To też dziwna sytuacja. Czy aby tylko na plecach Tomka próbowano zbudować Kanclerzowskie imperium? Czy faktycznie ma coś wspólnego z Polonią? Czy jest to tylko ściema? Pojawia się ciągle coraz więcej nurtujących pytań, a będzie zapewne jeszcze więcej. Póki co karawana jeszcze jedzie. Jeszcze tli się iskierka nadziei na utrzymanie. Kibice mają w czterech literach czyjąś krytykę, czy jej brak. Chcą zaangażowania całego klubu, a nie tylko sportowców. Jak mają się czuć, gdy prezes mówi, że osiągnął już swoje cele? To jest jakaś dziecinada. Kolejnym przykładem amatorstwa jest brak toromistrza. Raz w tygodniu przyjeżdża emeryt z Ostrowa szykować tor. Czyżby kolejne oszczędności? Po co? Dla kogo? Na samochód czy może teraz dom z basenem? No litości. Potem robi się nawet problem z treningami. Takie i inne sprawy fatalnie rzutują na dowodzącego naszym klubem. Czas na rozliczenie nadejdzie. Pzdr!

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Opcje są dwie albo biorąc pod uwagę "szczęście "Polonii w tym sezonie Gomóła pojedzie mecz sezonu i walnie 14 albo wygra Bydgoszcz 41:49.Gdansk jeszcze w tym sezonie może mieć "ciepło" życzyłbym sobie by pech wreszcie opuścił gryfy

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Skandal !!! Mecz powinien być przerwany i wynik zaliczony po 8 biegu ! Chris nie powinien być wykluczony ! W 15 wykluczonych powinno być obydwu Duńczyków ! Silnik Jeppsena powinien być rozebrany, a jego 15 punktów anulowanych ! Sędzia kalosz !!! Należy natychmiast zawiesić Ostrów za aferę alkoholową ! I zabrać mu prawa miejskie ! A najlepiej to od razu całą Wielkopolskę oddać Niemcom ! I to 3 razy !!!

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @Maciula87: Przecież to prowokator-podszywacz.

 • Maciula87 lubi Komentarz

  @AMON = PINOKIO ;)))

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Mecz w czwartek o 18 tej, pomimo że w Bydzi piękna pogoda:)))

 • Maciula87 lubi Komentarz

  Witamy w Polsce! Wśród prawdziwych polaczków. Nic tylko dobić, wyśmiać i podnieść swoje ego. Patrz poniżej komentarze...