carlossss - komentarze

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  Jasne, rozumiem :) Ale nie byłbym sobą jakbym nie spróbował :) Pozdrawiam serdecznie.

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  No chyba, że.... i to już moja ostatnia próba, chciałbyś napisać "list do kubickiego", który ukaże się na łamach wydania ?? :)))))

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  Tak, to to z czym Tomek Wiktorski się wyrwał mimo moich próśb, żeby nie. :) Spoko, Panie Fazzzi :) Może następnym razem Cię namówię, jak siedzisz na ZG twitterku to możliwe, że moje kąśliwe komentarze też widziałeś :) Kiedyś uchodziłem za hejtera, choć nie mam pojęcia dlaczego :) Pozdrawiam i #DawajZastal :)

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  w żadnym wypadku nie wysyłam na emeryturę :) Bardziej mi chodziło o być może spięcie klamrą dotychczasowych przemyśleń :) Ok, konkrety :) Proszę, przemyśl to sobie i daj znać, bo tak do 14 września chcielibyśmy mieć zamknięte tematy, jeśli stwierdzisz, że masz jakieś przemyślenia warte podzielenia się z innymi to zapraszam serdecznie, tematyka dowolna ale zastalowska, w Twoim przypadku myślę, że napisał byś świetny materiał jak klub zmieniał się przez ostanie 10 lat (zarówno na lepsze jak i gorsze), ale tak jak mówię, nie narzucam tematów. To by była strata dla czytelników jakbyś nie podjął rękawicy :) A grono piszących mamy bardzo zacne, nie chciał bym abyś żałował, że się nie zdecydowałeś :) Pozdrawiam!

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  Twoje wypowiedzi zwracały już moją uwagę jak jeszcze sam aktywnie komentowałem na SF. Co do wieku to sam pamiętam jeszcze teleranek, koło fortuny z Pijanowskim, 5-10-15, Misia Coralgola i Przystanek Alaskę :) Masz bardzo lekkie pióro ,a dodatkowo trafiasz w moje poczucie humoru. Podoba mi się Twoje zdystansowane spojrzenie, trafne spostrzeżenia i ciekawe porównania :) Robimy coś fajnego wraz z Klubem Kibica Zastal i jeśli miałbyś ochotę dołożyć swoją cegiełkę to serdecznie zapraszam :) Ja ze swojej strony gorąco zachęcam do udziału, tematyka wypowiedzi dowolna, niczego nie narzucamy, ale wiadomo o Zastalu i byle w takim lekkim stylu jak obecnie :) A tak jak zauważyłeś, właśnie mija dekada jak wróciliśmy na salony, to są tysiące Twoich komentarzy na SF :) Fanie by było to jakoś posumować :) Ale tak jak mówiłem wcześniej, wybór tematu zależy od Ciebie :) Napisz co Ci leży na wątrobie :)

 • carlossss napisał komentarz na tablicy carlossss

  z zaciekawieniem czytuję Pana komentarze na tym portalu :) Tak się składa, że jestem na etapie zbierania materiałów do pewnej publikacji o charakterze kibicowskim o Zastalu ZG :) Może miałby Pan ochotę wyrazić swoje myśli w dłuższej formie pisanej? :) Jakby był Pan zainteresowany to proszę o kontakt na cyn1ck@o2.pl Pozdrawiam serdecznie.

 • carlossss napisał komentarz na tablicy fazzzi

  Panie Fazzzi, jest jakiś sposób, żeby się z Panem skontaktować? Myśle, że maiałbym dla Pana ciekawą propozycję :)

 • carlossss napisał/a komentarz do Pół ligi go chciało! Kolenda mówi nam, że Trefl był najlepszą opcją [WYWIAD]

  Fajny wywiad z Michałem, lecz zaciekawiła mnie jedna rzecz. Skoro teraz ma 24 lata i nie jest gotowy na BCL czy VTB, to kiedy będzie gotowy? Spoko, rozumiem jego "strategię małych kroków" ale zaraz może się okazać, że mu się rozbieg skończy i będzie za późno, żeby ten wielki krok postawić. Zwłaszcza jak przezimuje następne 3 sezony w Treflu. Moim zdaniem powinien rzucić się na głęboką wodę i nawet jeśli nie byłby to jego najlepszy sezon to nabyte doświadczenie napewno zaprocentuje a im szybciej je zdobędzie tym prędzej zacznie to działać na jego korzyść.

 • carlossss napisał/a komentarz do EBL. Ważna zmiana w karierze Jarosława Zyskowskiego. MVP rozgrywek opuści Polskę?

  Szkoda mi Zyzia bo mnie trochę śmieszą te obietnice jego nowego agenta, Tarka K, o tym, że czeka Zyzia kariera zagraniczna. Niezależnie od tego czy Zyzio zasługuje na taką szansę czy nie. To tak sobie policzmy... ilu swoich graczy Polaków Tarek wysłał za granicę? Odpowiedź jest krótka: ZERO :) Niestety kolejny zawodnik dał się nabrać na jego obiecanki. A skończy się tak, że jak zwykle polski zawodnik od tarka będzie dźwignią przy upychaniu w klubie jakiegoś zagranicznego szrotu.

 • carlossss napisał/a komentarz do VTB. Drew Gordon show, Stelmet Enea BC wygrał w Krasnojarsku!

  @fazzzi: Będzie wzmocnienie.