Mistrzyni Europy w boksie zadebiutuje w FEN. Znamy szczegóły

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl / Laura Grzyb
WP SportoweFakty / Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl / Laura Grzyb
zdjęcie autora artykułu

Laura Grzyb (0-0) podejmie Dominikę Steczkowską (0-0) podczas gali FEN 55, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Starcie w formule K-1 w małych rękawicach zakontraktowano w limicie do 57 kilogramów.

W tym artykule dowiesz się o:

Grzyb to mistrzyni Europy w boksie zawodowym federacji EBU. 28-letnia wojowniczka jest niepokonana na zawodowstwie i może pochwalić się rekordem 10 zwycięstw bez żadnej porażki.

Laura Grzyb w oczekiwaniu na bój o zawodowe mistrzostwo świata stoczy pierwszy w historii Fight Exclusive Night pojedynek w K-1 w małych rękawicach. Podczas gali FEN 55 zadebiutuje pod szyldem organizacji.

Steczkowska to zawodniczka MMA, która ma wiele amatorskich sukcesów na koncie. W 2022 roku została Mistrzynią Europy IMMAF oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata.

Fighterka z Łomży to multimedalistka Mistrzostw Polski ADCC. Podopieczna Damiana Zorczykowskiego w karierze amatorskiej stoczyła 29 walk, z których 20 wygrała.

Grzyb vs. Steczkowska, zasady walki: - 3 rundy po 3 minuty - 57,0 kg - limit wagowy bez tolerancji - zasady K-1 - walka w rękawicach do MMA

Czytaj także: Głośna walka Oleksiejczuka w UFC! Polak wystąpi na hitowej gali Mocny transfer KSW! Pogromca Tybury rywalem Phila De Friesa

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty