Zdobyła olimpijski medal w ciąży. Sama o tym nie wiedziała

Elinor Barker tego roku nie zapomni do końca życia. Latem zdobyła drugi medal olimpijski, a potem dowiedziała się, że już wtedy... była w ciąży.


Robert Czykiel
Robert Czykiel
Elinor Barker Getty Images / Karl Bridgeman for British Olympic Association/Instagram Elinor Barker / Na zdjęciu: Elinor Barker
Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 udanie się potoczyły dla Elinor Barker. Kolarka torowa w Japonii zdobyła drugi medal olimpijski. Pięć lat temu było złoto, a teraz dołożyła do kolekcji srebro. Oba sukcesy osiągnęła w wyścigu drużynowym na dochodzenie.

Teraz 27-letnia Walijka podzieliła się kolejną świetną wiadomością. Okazuje się, że jest w ciąży, a w sieci już pochwaliła się zdjęciem USG. Nie to jednak wywołało duże poruszenie.

"Tak, byłam w ciąży podczas igrzysk olimpijskich w Tokio" - przyznała na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!

Barker wtedy nie miała świadomości, że ściga się, będąc w ciąży. To jednak w niczym nie przeszkadzało, co pokazał końcowy wynik. Dziś wraz ze swoim partnerem szaleją ze szczęścia.

"Casper i ja jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka! Nie możemy uwierzyć w to, jakie mamy szczęście i jesteśmy podekscytowani, że rozpoczynamy kolejny etap naszego wspólnego życia" - komentuje.

Co ciekawe, kolarka dwa lata temu ujawniła, że choruje na endometriozę, która objawia się m.in. bardzo bolesnymi miesiączkami. Może także utrudniać zajście w ciążę, więc nie dziwi radość wicemistrzyni olimpijskiej.

Niewiele się o niej mówi. To jedna z najpiękniejszych polskich WAGs >>

Zverev oskarżony o przemoc domową. Ruszyło śledztwo >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×